به نام حق

رويش در تاريخ 12 فروردين 1390 و همزمان با روز جمهوري اسلامي، به عنوان اولين و تنها پايگاه خبري تحليلي استان اصفهان،‌ پا به عرصه رسانه نهاد تا با بهره مندي از پتانسيل هاي موجود در پايتخت فرهنگي ايران اسلامي بتواند گامي هرچند كوچك در جهت اعتلاي سطح آگاهي و بصيرت مردم عزيز اين سرزمين بردارد.

دغدغه ايي كه باعث شد برخي از فعالان فرهنگي – سياسي اصفهان اقدام به راه اندازي اين سايت نمايند، سرد بودن فضاي رسانه ايي در استان اصفهان و نبود يك رسانه‌ي مستقل و تحليلي بوده است.
با وجود ظرفيت هاي بالاي استان در حوزه هاي فرهنگي و سياسي و حضور شخصيت هاي اثرگذار مذهبي و فرهنگي ، متأسفانه روز به روز شاهد ركود رسانه ايي در استان هستيم. اين اتفاق تلخ البته ريشه در بسياري از مسائل دارد، ليكن يكي از دلايل آن عدم وجود يك رسانه‌ آزاد و تحليلي است كه صرفا به اخبار رسمي اكتفا نكرده و خوراك محتوايي را نيز براي خواص و تا حدودي عوام فراهم سازد تا بنواند موجبات تحقق آرمان های امام عزیز (ره) و همچنین منویات رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) را جامه‌ی عمل بپوشاند. 

در اين راستا سياست كلان رويش نيوز بر اين تعلق گرفت كه ضمن پوشش اخبار مهم در سطح استان گوشه چشمي نيز به اخبار كشوري داشته و همچنين درحوزه تحليل و تدوين محتواي مورد نياز در فضاي فرهنگي سياسي استان و كشور حرفي براي گفتن داشته باشد. بايستي اذعان نمود كه به دليل فعاليت مثبت و تأثير گذار برخي رسانه هاي مجازي در سطح كشور، اين وظيفه تاحدودي از دوش يك رسانه ‌ استاني برداشته شده است و در اولويت اول رويش نيوز نيز قرار ندارد.

مخاطبان رويش مي توانند انتقادات ، پيشنهادات و اخبار خود را در قسمت "ارتباط با ما" و يا به  info@rooyeshnews.com ارسال نمايند.

آدرس: اصفهان- خيابان علامه اميني غربي - پلاك 17

كدپستي:8158854441

تلفن: 32649252

کانال تلگرام: https://telegram.me/rooyeshesfahan

ارتباط تلگرامی: https://telegram.me/rooyesh_news

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست