نباید اشتباه اول انقلاب را تکرار کنیم
رهبر انقلاب دردیدار با کارآفرینان

نباید اشتباه اول انقلاب را تکرار کنیم

اینها صرفاً گزارش نبود؛ گزارش بود، همراه گزارش، گلایه هم بود. و این گلایه‌هایی که اینجا کردند، تقریباً همه‌اش، به نظر من درست است. همه‌ی آنچه که گفتند، به‌عنوان توقّعاتی که از دولت و از مسئولین و از شخص بنده دارند، توقّعات درستی است.

افتتاح ۴۴ پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی استان اصفهان

افتتاح ۴۴ پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی استان اصفهان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان از افتتاح ۴۴ پروژه عمرانی خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر۷ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال افتتاح خواهد شد که این پروژه‌ها شامل آبرسانی، تأسیسات برق و گاز، تصفیه‌خانه فاضلاب و غیره هستند.

ترمز افزایش قیمت خودرو را چه کسی می‌کشد؟

سال گذشته شاهد اختلاف قیمت خودرو در درب کارخانه تا حاشیه بازار بودیم و بعد از آن بحث افزایش قیمت خودرو در درب کارخانه پیش آمد تا بتوان اینگونه از افزایش قیمت خودرو در بازار جلوگیری کرد.

عدم مدیریتِ آزادسازی سهام عدالت تورم‌زا خواهد بود
حجت الله عبدالملکی؛

عدم مدیریتِ آزادسازی سهام عدالت تورم‌زا خواهد بود

در صورتی که نقدینگی حاصل از آزادسازی سهام عدالت درست مدیریت شود به دلیل اینکه نقدینگی از بخشی به بخشی دیگر جابجا می‌شود و مسئولین امر از جریان‌های اخلال گری مثل احتکار جلوگیری کنند اثر تورمی آن کاهش می‌یابد.

وضعیت اصفهان ۵۰ درصد وخیم تر از معدل کشور

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: با توجه به وابسته بودن بخش قابل توجهی از اقتصاد استان بر خدمات و کشاورزی، وضعیت اقتصادی اصفهان ۵۰ درصد نسبت به معدل کشوری وخیم تر بوده و زمان آن رسیده که برای اقتصاد استان به صورت مستقل در خود استان، تصمیم گیری شود.

نرخ تورم و بیکاری رو به کاهش است
همتی در اصفهان:

نرخ تورم و بیکاری رو به کاهش است

رئیس کل بانک مرکزی گفت: در نبرد اقتصادی، ورق به نفع جمهوری اسلامی ایران برگشته و اگر کمی تدبیر کنیم و اجازه دهیم بازار کار خودش را انجام دهد قطعاً به نتایج خوبی می‌رسیم.