حجت الاسلام والمسلمین حاج سید علی اکبر حسینی که به آقای اخلاق در خانواده مشهور است، پس از سال‌ها بار دیگر در تلویزیون حاضر شد.
به گزارش رویش به نقل از آوینی فیلم، وی که مدت ها پیش به دلیل برخی حواشی ممنوع التصویر شده بود، از امروز و با حضور در برنامه "تا نیایش" به سیما برگشت.برنامه تا نیایش پیش از اذان ظهر از شبکه تهران پخش می شود.
 
این کارشناس مذهبی مشهور که پس از برنامه پر مخاطب و موثر اخلاق در خانواده به آقای اخلاق در خانواده مشهور شده بود، در انتخابات مجلس چهارم و پنجم به خانه ملت راه یافت.
 


وی پس از پیروزی انقلاب مسؤلیت‌های مختلفی را در حوزه‌های علمی، فرهنگی، دینی و آموزشی داشته که نمایندگی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در دوره‌های چهارم و پنجم، مدیریت کل آموزش و پرورش استان تهران، ریاست کمیسیون آموزش و پرورش مجلس و عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی از جمله آن هاست.

سید علی اکبر حسینی هم اکنون ۷۳ ساله است و در مسجد فائق واقع در تهران خیابان ایران خیابان فیاض بخش به اقامه نماز و تبلیغ شرع مقدس مشغول است.

نظرات (3)

 1. مجتبی 1391/05/06 15:09

  اول برو ببین واسه چی ممنوع التصویر شده بود بعد بیا ازش حسابی تعریف کن
  آقای اخلاق..!!!

  • محمد 1392/08/04 07:47

   من کاملا تحقیق کردم، ایشان ممنوع التصویر نشده بودن و خودشون نخواستند که در سیما باشند در ضمن ماجرایی که در مورد ایشون نقل میکنند کذب محضه! این مطلب را با سند میتوانم ثابت کنم.

 2. مشاورارشد 1398/04/14 19:05

  خدا رحمتت کند حاج سید علی اکبر...

افزودن نظر

captcha