استاندار اصفهان با بیان اینکه در استان اصفهان شاهد به ثمر رسیدن پروژه‌هایی هستیم که برای چندین دهه معطل و بلاتکلیف بوده‌اند، گفت: یکی از دستاوردهای مدیریت استان این است که از ۹۴۱ بنگاه اقتصادی راکد توانستیم ۳۷۶ بنگاه را تا پایان آذرماه ۱۴۰۱ به چرخه تولید باز گردانیم.

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در آیین افتتاح پردیس سینمایی خارون نجف‌آباد که با حضور معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور برگزار شد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، بیان کرد: ایام هفته فرهنگی شهرستان نجف آباد و روز «حماسه و ایثار» این شهرستان را گرامی می‌داریم.

وی با اشاره به اینکه شهرستان نجف‌آباد یکی از قله‌های رفیع مجاهدت، ایثار و از خودگذشتگی در استان و کشور به شمار می‌رود، افزود: شهدای بزرگی که در ایام دفاع مقدس، در راه امنیت کشور و دفاع از حرم معصومین (ع) این شهرستان تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده؛ بر تارک انقلاب اسلامی می‌درخشد.

مرتضوی خاطرنشان کرد: زندگی در شهر نجف‌آباد باعث مباهات و افتخار است، شهری که در آن شهیدان بزرگواری مانند شهید حاج احمد کاظمی و حجت خدا، شهید حججی قدم می‌زدند و در این دیار زندگی می‌کردند.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه مولفه‌های هویتی شهرستان نجف‌آباد باعث افتخار است، گفت: یکی از غفلت‌هایی که به آن دچار شده‌ایم روایت نکردن مولفه‌های هویتی اصیل و اسلامی ایران زمین به نسل جوان است همانگونه که در معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به خوبی عمل نکرده‌ایم.

وی عنوان کرد: کشور ما در طول ۴۴ سال اخیر، مادام در حال مبارزه بوده اما در عرصه و میدان‌های متفاوت که دشمن برای مردم ایران اسلامی رقم زده است.

مرتضوی ادامه داد: دولت سیزدهم اما با تاکید بر نگاهی عالمانه، عادلانه، جهادی، مردمی، پرتلاش و استفاده از نظرات معتمدین و کارشناسان سعی در کاهش مشکلات و توسعه همه جانبه کشور دارد.

استاندار اصفهان بیان کرد: در استان اصفهان شاهد به ثمر رسیدن پروژه‌هایی هستیم که برای چندین دهه معطل و بلاتکلیف بوده‌اند، یکی از دستاوردهای مدیریت استان این است که از ۹۴۱ بنگاه اقتصادی راکد توانستیم ۳۷۶ بنگاه را تا پایان آذرماه ۱۴۰۱ به چرخه تولید بازگردانیم.

وی افزود: در این مراسم وظیفه خود می‌دانم از مردم شهرستان نجف‌آباد به پاس ایثار و جان‌فشانی که در راه ایران اسلامی داشتند صمیمانه قدردانی و تشکر کنم.

گفتنی است؛ بهره برداری از پروژه‌های شاخص شهری و ۵۰ پروژه محله محور شهرداری نجف آباد به ارزش ۸۷۰ میلیارد تومان و آیین کلنگ‌زنی پروژه‌های شهری نجف‌آباد به ارزش بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان از جمله برنامه‌های معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و استاندار اصفهان در شهرستان نجف آباد است.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست