معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: مدیران امروز ما از جنس مردم، خادم به ملت و مجاهد برای حل مشکلات هستند و تمام وقت خود را صرف خدمتگزاری می‌کنند. امیدواریم با این رویکرد مشکلات کشور کاهش و زمینه برای پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی فراهم شود.

به گزارش رویش نیوز به نقل از به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان،‌ سید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در آیین افتتاح پردیس سینمایی خارون نجف آباد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: در برابر مردم عالم، مومن، مجاهد و شریف شهرستان نجف آباد سر تعظیم فرود می آورم.

وی ادامه داد: این مردم تنها شهرستانی در کشور هستند که به تنهایی یک لشکر را در دوران دفاع مقدس تجهیز، تامین، حمایت و فرماندهان بزرگواری مانند شهید حاج احمد کاظمی را تقدیم ایران اسلامی کردند.

میراحمدی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس نام لشکر ۸ نجف برای رزمندگان اسلام امید بخش و امید آفرین بود، عنوان کرد: به راستی که در جبهه‌های حق علیه باطل هر کجا که شهید حاج احمد کاظمی حضور پیدا می‌کرد برای دشمنان رعب‌آور و برای رزمندگان باعث دلگرمی بود.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور عنوان کرد: همچنین این شهرستان شهدای دیگری که روح جدیدی بر کالبد کشور ما دمیدند را نیز تقدیم ایران اسلامی کرد که شهید محسن حججی یکی از همین شهدای بزرگوار است که نامش برای جوانان به قله‌ای رفیع تبدیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: در چند ماه گذشته شاهد جنگ ترکیبی جهانی علیه مردم کشورمان بودیم، دشمنان ملت با همه ظرفیت‌های خود و زیر پا گذاشتن قواعد دیپلماسی به میدان آمدند اما ملت ما با ولایت و بصیرت دشمنان جهانی خود را شکست داد و جشن پیروزی را در ۲۲ بهمن ماه به نمایش جهانیان گذاشتند.

میراحمدی ادامه داد: اما دشمن پا پس نمی‌کشد و جنگ اقتصادی را علیه مردم ما رقم زده است لیکن به فضل و مدد الهی ملت و دولتِ متعلق به ملت ما، دشمن را شکست خواهند داد و با صبر، بردباری، تلاش و کوشش پیروز خواهند شد.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور اظهار کرد: امروز جهاد اصلی کشور ما، خدمت به مردم و تلاش برای پیشرفت است؛ اگر در دوران دفاع مقدس شهید احمد کاظمی فرمانده جهاد بود امروز مدیران، مسؤولان، استانداران، فرمانداران و شهرداران سردار این جهاد هستند.

وی عنوان کرد: بسیار خرسندیم که استاندار جهادی، مردمی و بسیجی مردم اصفهان حتی یک لحظه از خدمتگزاری به مردم غافل نمی‌شود.

وی افزود: مدیران امروز ما از جنس مردم، خادم به ملت و مجاهد برای حل مشکلات هستند و تمام وقت خود را صرف خدمتگزاری می‌کنند. امیدواریم با این رویکرد مشکلات کشور کاهش و زمینه برای پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی فراهم شود.

گفتنی است، بهره برداری از پروژه‌های شاخص شهری و ۵۰ پروژه محله محور شهرداری نجف آباد به ارزش ۸۷۰ میلیارد تومان و آیین کلنگ‌زنی پروژه‌های شهری نجف‌آباد به ارزش بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان از جمله برنامه‌های معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و استاندار اصفهان در شهرستان نجف آباد است.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست