روزنامه الشرق الاوسط امروز یکشنبه نوشته است که بشار اسد رئیس جمهوری سوریه قرار است به کشورهای عمان و امارات سفر کند.

به گزارش رویش نیوز، این روزنامه سعودی نوشته است: زلزله باعث خروج (وضعیت) از رکود شده است. آن دسته از کشورهای عربی که (روابط با دولت سوریه) را عادی سازی کرده اند یا می خواهند آن را عادی سازی کنند، وقوع زلزله را عاملی برای تسریع گام های خود در این زمینه از طریق تماس های تلفنی (با دمشق) یا انجام دیدارها دیده اند.

این روزنامه بدون اشاره به منابع خود افزود: این تماس ها و دیدارها شامل دیدار بشار اسد در ساعات آینده از شهر مسقط پایتخت عمان و سپس امارات خواهد بود.

گرچه هنوز دستگاهها و مقامات کشورهای ذیرط شامل سوریه، عمان و امارات درباره این خبر روزنامه سعودی الشرق الاوسط و صحت و سقم آن اظهارنظر رسمی نکرده اند، اما دیر یا زود این اتفاق خواهد افتاد. 

اما نکته ای که براندازان و لشکر فیک سایبری و فاند بگیران فرانسه و آمریکا و سعودی باید به آن توجه کنند این است که تمام غرب و با پشتیبانی امارات و عربستان گفت باید بشار برود، ایزرزان گفت بایدبماند و ماند، حالا چطور فکر میکنید می توانید برای جمهوری اسلامی نقشه سقوط بکشید؟

شما که عددی نیستید و نختان دست آمریکا و فرانسه و انگلیس است تا برایشان خوش رقصی کنید، اما به اربابانتان می گوییم تا بدانند، تمام آنچه که دارید را به صحنه بیاورید، مترسک هایتان را بر سر شالیز بگذارید، دلقک هایتان را خوب آموزش دهید، اما چیزی که نصیبتان می شود صرفا یک تو دهنی از ملت ایران است. 

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست