کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: تا چهارشنبه هفته جاری شرایط جوی در این استان پایدار پیش بینی شده است و این موجب انباشت آلاینده ها بویژه در مناطق مرکزی، صنعتی و کلان‌شهر اصفهان می‌شود.

به گزارش رویش نیوز به نقل از ایرنا، محمد رضا رفیعی افزود: جو آرام و پایداری از امروز تا روز دوشنبه (فردا) در استان پیش بینی می‌شود و پدیده غالب وزش باد خواهد بود.

به گفته وی، شرایط افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در مناطق مرکزی، صنعتی و کلان‌شهر اصفهان برای روزهای دوشنبه و چهارشنبه و در ساعت های اولیه روز وجود دارد و دمای هوا هم به‌تدریج افزایش پیدا خواهد کرد.

وی ادامه داد: شرایط رشد ابر و احتمال بارش‌های پراکنده از روز سه شنبه در مناطق غربی و جنوبی استان وجود دارد.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان اظهار داشت: دمای کلان‌شهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات شبانه روز گذشته به ۱۲ درجه سانتی‌گراد و در سردترین ساعات به چهار درجه سانتی‌گراد زیر صفر رسید.

وی ادامه داد: دمای صبح امروز شهر اصفهان هم یک درجه سانتی‌گراد است که نسبت به روز گذشته یک درجه سردتر شده است.

رفیعی خاطرنشان کرد: خوروبیابانک با دمای ۱۶ و بویین و میاندشت با دمای منفی ۲۱ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و سردترین نقاط استان در شبانه روز گذشته بودند.

وی بیان کرد: سامانه ناپایداری از هفته آینده و در نیمه اسفندماه وارد استان خواهد شد که اطلاع رسانی لازم در مورد فعالیت این سامانه در روزهای آینده ارائه خواهد شد.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست