رئیس پلیس راه استان اصفهان با اشاره به بارش برف و باران در تمامی محورهای استان به رانندگان در خصوص تردد در این محورها هشدار داد.

هشدار پلیس راه اصفهان در خصوص بارش برف و باران و لغزندگی جاده‌های استان

اصغر زارع اظهار داشت: براساس اعلام پاسگاه‌های پلیس راه استان از بامداد امروز بارش برف در محورهای گردنه رخ، تیران، عسگران، علویجه، محورهای دامنه، قرقچی، یاسوج شروع شده و همچنین در محور زرین‌شهر، فرودگاه، گردنه ملااحمد، نیه، کاشان_قم، خور_جندق، اردستان، کاشان_اصفهان، جرقویه نیز بارش باران گزارش شده است که به دنبال آن سطح معابر این محورها برای تردد خودروها لغزنده است.

وی ضمن هشدار به رانندگان در خصوص رانندگی در محورهای برفی و بارانی افزود: توصیه ما به رانندگان این است که از ترددهای غیر ضروری در محورهای مذکور خودداری کرده و قبل از سفر از وضعیت راه‌ها و شرایط بارش برف و باران در محورها اطلاع پیدا کرده و همواره رعایت سرعت مطمئنه و جوانب احتیاط را در شرایط برفی و بارانی مد نظر قرار دهند.

زارع بر لزوم به همراه داشتن تجهیزات زمستانی خصوصاً زنجیر چرخ هنگام عزیمت به محورهای برفی تأکید کرد و گفت: سالم بودن سیستم گرمایشی و برف پاک کن هم از جمله موارد مهمی است که رانندگان باید به آن توجه کنند.

رئیس پلیس راه استان اصفهان با بیان اینکه کارشناسان پلیس راه فرماندهی انتظامی استان در تمامی محورها آماده خدمت‌رسانی به مردم و رانندگان هستند، خاطر نشان کرد: امیدوارم رانندگان با رعایت قوانین و مقررات رانندگی سفری ایمن و بدون حادثه‌ای داشته باشند.

افزودن نظر

captcha