اولین گام که هر کسی به شما می گوید تا تسلط خود را به زبان افزایش دهید این است که روزها تماما به زبان انگلیسی فکر کنید. البته این می تواند طاقت فرسا باشد که یک روز کامل را به زبان انگلیسی "زندگی" کنید. اگر فقط با فکر کردن به این موضوع احساس ناامیدی یا غرق شدن می کنید، سعی کنید هدفی را تعیین کنید که برای شما واقع بینانه تر باشد. مهم نیست که هدف شما این است که یک ساعت به زبان انگلیسی زندگی کنید یا یک آخر هفته کامل. به یاد داشته باشید که اگر هدفتان هیجان انگیز و قابل دستیابی باشد، به جای هدفی که از روی تعهد یا احساس گناه تعیین کرده اید، احتمال بیشتری برای رسیدن به هدفتان وجود دارد. آموزش زبان فرانسه کودکان

با لهجه های مختلف آشنا شوید

این احساس وحشتناکی است که شما برای یادگیری زبان خود کار زیادی می کنید، با آن احساس اعتماد به نفس می کنید، و سپس متوجه می شوید که با فردی صحبت می کنید که مطلقاً نمی توانید آن را درک کنید.

لهجه های مختلف و گویش های منطقه ای می توانند یک زبان را کاملاً تغییر دهند. تغییرات در واژگان، زبان عامیانه و تلفظ می‌تواند باعث شود که احساس کنید سعی می‌کنید به زبانی بیگانه صحبت کنید، نه زبانی که مدت‌هاست مطالعه کرده‌اید.

برای جلوگیری از این وضعیت ناامید کننده، مطمئن شوید که یادگیری خود را گسترش داده و تا جایی که می توانید با افراد مختلف صحبت کنید.

اگر فقط با زبان انگلیسی یک نفر (مانند معلم خود) یا فقط یک لهجه آشنا شوید، استفاده از زبان انگلیسی در زندگی واقعی دشوارتر خواهید بود، جایی که با لهجه های مختلف از سراسر جهان (هر دو بومی و غیر بومی زبانان) مواجه خواهید شد.

این در واقع یکی از ایده های اصلی هی لیدی است! جستجوی کلاس‌های انگلیسی با زبان مادری عالی است، اما واقعیت دنیای چندفرهنگی که در آن زندگی می‌کنیم این است که بسیاری از افرادی که با آنها انگلیسی صحبت می‌کنید، زبان مادری نیستند. با گپ زدن با خانم هایی از سراسر جهان، با لهجه های مختلف آشنا خواهید شد. شما گوش خود را تمرین می دهید و مهارت های شنیداری خود را به شدت بهبود می بخشید.

 

نکته! گاهی اوقات درک مکالمات با خانم هایی که لهجه های متفاوتی با آنچه ممکن است به آن عادت کرده اید، سخت است. ممکن است وسوسه شوید که فقط سرتان را تکان دهید و وانمود کنید که به طور کامل از آنچه گفته می شود پیروی می کنید، اما وقتی از شما خواسته می شود نظر خود را در مورد موضوع مورد نظر بگویید، استراتژی اغلب نتیجه معکوس می دهد. به یاد داشته باشید که (تقریبا) همیشه مناسب است که از کسی بخواهید حرف خود را تکرار کند و درک خود را با بازنویسی و استفاده از سؤالات بررسی درک درک ما بررسی کنید تا مطمئن شوید که مهم ترین بخش های مکالمه را درک می کنید. آموزش زبان آلمانی کودکان

برای مخاطبان مختلف بنویسید

یک انگلیسی زبان سطح بالا در مکالمات روزمره احساس راحتی می کند. یک انگلیسی زبان بسیار پیشرفته در مکالمه رسمی با رئیس خود، مکالمات غیررسمی با دوستان، مکالمه احمقانه با کودکان و غیره احساس راحتی می کند. اینکه بتوانید لحن، رسمیت و واژگان را متناسب با موقعیت های خاص تغییر دهید، یک مهارت واقعا پیشرفته (و مفید) است. دارند.

یک راه عالی برای تمرین این است که برای افراد خیالی مختلف بنویسید. تصور کنید نامه ای از صدای پدربزرگ و مادربزرگ برای نوه آنها بنویسید. چگونه ایمیلی را به رئیس یک شرکت ارسال می کنید؟ صدای شما در پیامک به بهترین دوستانتان چگونه خواهد بود؟

یادگیری نحوه برقراری ارتباط نه تنها، بلکه برای مخاطبان مختلف، یکی دیگر از مهارت های عالی است که زبان آموزان پیشرفته می توانند روی آن تمرکز کنند تا انگلیسی خود را به سطح بعدی برسانند!

آهنگ های انگلیسی بخوان

اگرچه ممکن است هنگام خواندن به زبان مادری خود احساس راحتی بیشتری داشته باشید، اما ارزش یادگیری یک آهنگ به زبان انگلیسی را دارد. می توانید ابتدا برای خودتان آواز خواندن را تمرین کنید تا اعتماد به نفس خود را برای اجرا در مقابل دیگران تقویت کنید. ما در کلاس Zoom خود به نام Melody Maker درباره آهنگ های محبوب و معنای آنها بحث می کنیم.

از یوتیوب و سایر سایت های آموزشی ویدیویی استفاده کنید

یوتیوب مکانی است که در آن می توانید موزیک ویدیوها را پیدا کنید. با این حال، یوتیوب فراتر از آن تکامل یافته است. امروزه، اینجا مکانی برای یافتن انواع محتوا، از جمله نحوه صحبت روان انگلیسی است. شما باید به دنبال یک کلیپ حداقل یک دقیقه ای باشید که حاوی کلماتی باشد که ممکن است در زندگی واقعی بشنوید. باید لهجه، لحن و سرعت خود را مطابقت دهید. مهم است که مانند یک انگلیسی زبان مادری صحبت کنید. فقط ادامه بده!

از دیگر سایت‌های آموزش ویدیویی نیز می‌توان برای کمک به یادگیری زبان انگلیسی سریع‌تر از کتابی با قوانین گرامری نامشخص استفاده کرد.

در Talkaru، ما کلاسی به نام شایعات مشهور داریم، که در آن در مورد یوتیوبرها و افراد مشهور مورد علاقه خود بحث می کنیم.

این چیزها را به خاطر بسپار

کدام یک از نکات مورد علاقه شماست؟ برای صحبت کردن به زبان انگلیسی، نیازی نیست که به گرامر مسلط باشید. راه های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد، حتی اگر تمام گرامر را بلد نباشید. یادگیری زبان انگلیسی می تواند سرگرم کننده باشد!

یادگیری صحیح زبان انگلیسی به یک زبان انگلیسی بومی نیاز دارد که بتواند به شما آموزش دهد. در حالی که گوش دادن به صحبت های دیگران دوست داشتنی است، اگر می خواهید زبان را خودتان یاد بگیرید، باید یک زبان مادری استخدام کنید. شما می توانید بلافاصله از آنها یاد بگیرید و متوجه شوید که چه اشتباهی انجام داده اید.

یادگیری زبان انگلیسی دشوار است. با این حال، به این معنی نیست که غیرممکن است. مهم نیست که چه چیزی به شما آموزش داده شده است. درک گرامر به اندازه صحبت کردن آن ضروری است. اگرچه گرامر ضروری است، اما تنها راه برای یادگیری نحوه صحبت کردن به زبان انگلیسی روان نیست. این نکات به شما کمک می کند در کمترین زمان به زبان انگلیسی روان صحبت کنید.

اگر احساس می کنید پیشرفت شگفت انگیزی در مسیر یادگیری زبان انگلیسی خود داشته اید، باید بسیار افتخار کنید. اما اگر احساس می‌کنید به دیوار برخورد کرده‌اید و نمی‌توانید به پیشرفت خود ادامه دهید، اجازه ندهید ناامید شوید. مشاهده و دستیابی به پیشرفت در سطح پیشرفته از بسیاری جهات دشوارتر است - اما کاملاً ممکن است!

 

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست