عادت های جاری در مقابل قاعده های مدیریت شده (سیستم GPS موفقیت)

مردم در مورد ایجاد یک روال خوب صحبت می کنند اما اطمینان از مثبت بودن عادات و فعالیت های روزانه مهم است. حتی موفق‌ترین افراد هم می‌توانند عادت‌های بدی داشته باشند و اجازه دهند عادت های روزمره‌شان کهنه شود. برای ضعف بدن چه بخوریم تا به یک عادت تبدیل شود؟

به همین دلیل است که باید خط فکری را تغییر داده و روی توسعه سیستم هایی تمرکز کنید که به شما امکان می دهند به جلو حرکت کنید. با رسیدن به اهداف جدید، روال های قدیمی دیگر موثر نخواهند بود. به راحتی وارد یک روتین می شوید که در نهایت شما را عقب نگه می دارد. افراد موفق روی سیستم‌هایی تمرکز می‌کنند که به آنها اجازه می‌دهد تا عادت‌های روزانه خود را در صورت نیاز سازگار کنند و تغییر دهند. وقتی کارهای مشابه را بارها و بارها انجام می دهید و انتظار نتایج متفاوتی را دارید، روتین ها می توانند باعث حواس پرتی شوند. به جای آن بر ایجاد سیستم هایی برای بهبود مستمر زندگی خود تمرکز کنید.

تعهد نیمه کاره

بخشی از دلیل استفاده من از قیاس GPS این است که اینها مراحلی نیستند که شما بتوانید برای رسیدن به موفقیت بردارید. شما یک کار را انجام نمی دهید، بعد کار بعدی را نیمه کاره انجام داده و در نهایت به یک هدف نهایی می رسید. چشم انداز GPS زندگی یک سیستم راهنمایی است. برای موفقیت باید هر چهار عنصر چشم انداز GPS زندگی را به طور موثر ترکیب کنید. همچنین به شما نشان می دهد که اگر فداکار و صبور باشید اما تمایلی به انجام کار سخت نداشته باشید، موفق نخواهید شد. این فرمولی نیست که بتوانید نصف آن را دنبال کنید و همان نتایج را بگیرید. یکی از دلایل اصلی شکست افراد در رسیدن به اهدافشان این است که تصور می کنند اگر دنبال کنند، به هدفشان خواهند رسید؛ در صورتی که آنها تلاش نمی کنند. باید تلاش کنی.

معجون برای کم خونی

شناخت افراد ترامادولی

چشم انداز GPS زندگی من فقط در صورتی کار می کند که تلاش کنید. این یک سیستم راهنمایی است که از شما پشتیبانی می کند، شما را در مسیر درست نگه می دارد و مطمئن می شود که کارهای درست را انجام می دهید. اما شما باید کار و تلاش کنید. اگر این کار را انجام دهید و اجازه دهید چشم انداز GPS زندگی شما را راهنمایی کند، قول می‌دهم نتایجی را مشاهده کنید که هرگز فکر نمی‌کردید ممکن باشد.

شروع کنید

برداشتن اولین قدم برای تغییر زندگی می تواند ترسناک باشد. اگر شکست بخوری چی؟ اگر اشتباه بشه چی؟ این همان چیزی است که چشم انداز GPS زندگی برای آن وجود دارد. همه به راهنمایی و حمایت نیاز دارند، به خصوص زمانی که شما تازه شروع کرده اید.

 بینش خود را اصلاح کنید، اهداف زندگی را تعیین کنید. رویاهای شما فقط رویا نخواهند بود. تغییر زندگی و موفقیت کار سختی است. این کار به زمان و از خود گذشتگی نیاز دارد، اما شما می توانید با حمایت صحیح و راهنمای درست موفق شوید.

سیستم

این را به عنوان برنامه و عادات روزانه خود در نظر بگیرید. همه اینها در داشتن یک هدف و دانستن اینکه برای رسیدن به آن چه کاری باید انجام دهید بسیار خوب است، اما اگر سیستم هایی ایجاد نکنید که به شما اجازه انجام این کارها را بدهد، به هدف خود نزدیکتر نخواهید شد. این سیستم ها بسته به اهداف و برنامه های شما می توانند متفاوت باشند.

در مورد آن فکر کنید. اگر چشم انداز شما این است که یک کار جانبی موفق داشته باشید که هر ماه پول در بیاورد و اهداف کوتاه مدت و برنامه ای دارید، اما مهارت های مدیریت زمان شما ضعیف است و زمانی را برای کار بر روی برنامه های خود اختصاص نمی دهید، پس برنامه های شما همیشه فقط برنامه خواهند بود، نه اقدامات.

سیستم هایی که برای تسهیلات کار خود ایجاد میکنید همیشه آسان نیستند. به جای تماشای نتفلیکس، در روز برای کار وقت بگذارید. یک سیستم پاسخگویی با خود و دوستی که از شما حمایت می کند ایجاد کنید. اینها رویه هایی هستند که می توانید هر روز آنها را طی کنید تا زمانی که به عادت تبدیل شوند. حداقل 21 روز طول می کشد تا یک عادت جدید شکل بگیرد. برای برخی افراد، ممکن است 6 ماه طول بکشد. شما باید فعالانه تصمیم بگیرید که برنامه های خود را اجرا کنید و برای آنها فضا و زمان ایجاد کنید و هر روز آن را تکرار کنید تا زمانی که طبیعی شوند. پس از این مرحله، باید مطمئن شوید که با سیستم‌هایی که انتخاب می‌کنید ادامه دهید تا چشم‌اندازها، اهداف و برنامه‌هایتان را به واقعیت جدید تبدیل کنید.

 

افزودن نظر

captcha