به گزارش طرح اندیش صنعت تجارت هر روز در حال دیجیتالی شدن است. این روزها متخصصان از روش های دیجیتالی برای برقراری ارتباط ، تبلیغات و اعلام جلسات استفاده می کنند. اما فراتر از همه این تغییرات ، ما نمی توانیم اهمیت کارت ویزیت را نادیده بگیریم.

چاپ کارت ویزیت از اساسی ترین و در عین حال ضروری ترین ابزار بازاریابی است که هر کسب و کاری باید داشته باشد. این یک روش مناسب و نسبتاً ارزان برای ارائه مشاغل شما به هر کسی که ملاقات می کنید ، در هر کجا که هستید ارائه می دهد.

با این حال ، بیشتر اوقات کارت ویزیت کم ارزش می ماند و فکر یا زمان کمی برای طراحی این ابزار ارتباطی مهم اختصاص داده می شود. استراتژیست های طراحی هوشمند کارت های ویزیت را به یک ابزار بازاریابی چشمگیر تبدیل می کنند.

برنامه ریزی برای مشاغل مطلوب است ، هر عنصر طراحی مانند رنگ ، نوع حروف ، فضا ، تصویر و لوگو و غیره از برنامه ریزی استفاده شده در داخل کارت برای تأثیر مشخص شده برخوردار است.

بدون هیچ شکی ، اولین برداشت همیشه برای هر مشاغل مهم است. در لحظه ای که با چشم انداز بزرگی ملاقات می کنید ، می خواهید تصوری به یاد ماندنی ایجاد کنید. خوب ، کارت های نام می توانند در این کار بهتر به شما کمک کنند. برای طراحی کارت ویزیت منحصر به فرد و زیبا باید از خدمات چاپ حرفه ای مانند طرح اندیش مشورت کنید. مطمئن شوید که با موضوع و احساس برند شما مطابقت دارد.

 

کارت ویزیت خاص

راه های بی شماری وجود دارد که می توانید از فضای چاپ کارت ویزیت خاص خود ، از نظر طراحی و اطلاعات استفاده کنید تا چاپ کارت ویزیت خاص خود را برجسته کنید. چاپ کارت ویزیت خاص و جذاب ، توجه مشتریان را جلب می کند که در غیر این صورت ممکن است کارت را پرتاب کرده باشند و به شما کمک می کند تا به طور موثرتری شبکه سازی کنید.

 

نکاتی که میتواند به خاص بودن کارت ویزیت شما کمک کند

 

شما می توانید کل موضوع چاپ کارت ویزیت خاص خود را با برش هوشمندانه بسازید. استفاده یا عدم استفاده از اشکال خلاقانه به تصویری که می خواهید منتقل کنید بستگی دارد. اشکال خاص باعث می شود شما بیشتر سرگرم کننده به نظر برسید و به شما در ایجاد تأثیر کمک می کند ، اما می تواند بر صنایع رسمی تر تأثیر منفی بگذارد. همچنین باید تدارکات را در نظر داشته باشید ، مانند نحوه قرارگیری کارت در کیف پول یا جیب مشتری.

استفاده از چاپ طلاکوب ، جلوه ی خاصی را به همه ی کارت های ویزیت اضافه می کند. طلاکوب کردن کارت ویزیت باعث میشود متون و لوگوی شما با جلوه ای پر نور تر و زیباتر نمایش داده شود. رنگهای آبی ، قرمز ، طلایی و نقره ای و همچنین مرواریدی از رنگ های محبوب چاپ طلاکوب هستند.

ایجاد یک جلوه سه بعدی ، که این تصور را به وجود می آورد که متن و طرح از سطح برآمده است ، ظاهر و احساس منحصر به فردی به کارت می دهد. همچنین به سبک و ظرافت می افزاید. این تاکتیک کارت شما را زنده می کند و به افراد در یادآوری کسب و کار شما کمک می کند کارت ویزیت برجسته دارای طرح برجسته یا فرورفته روی آن است که با استفاده از پانچ اعمال می شود. یک تکنیک چاپ سنتی که کمی رنسانس دارد ، زیرا شرکت ها سعی می کنند از دیگران متمایز شوند.

انتخاب روکش مناسب برای کارت ویزیت شما به اندازه انتخاب کاغذ مناسب اهمیت دارد. اگر می خواهید چیزی ساده اما حرفه ای داشته باشید ، یک کارت ویزیت لمینت مات داشته باشید. اگر می خواهید مردم بتوانند کارت ویزیت شما را سریع یادداشت کنند ، کارت های تجاری قابل نوشتن سفارش دهید.

گاهی اوقات، یک کارت ویزیت بیشتر از یک کارت ویزیت است. کارت ویزیت های کاربردی چند منظوره هستند تا مشتریان را تشویق به نگه داشتن آنها و استفاده مکرر از آنها کنند. به عنوان مثال ، برخی از کارت های ویزیت دارای یک خط کش کوچک در کنار آن هستند.

در ادامه به بررسی انواع کارت ویزیت می پردازیم.

 

انواع کارت ویزیت

 

کارت ویزیت پلاستیکی PVC

 

اگر کاغذ برای شما مناسب نیست اما همچنان چیزی قابل مقایسه می خواهید ، کارت ویزیت پلاستیکی  PVC را پیشنهاد میکنیم. پلاستیک ممکن است در زمینه طراحی با کاغذ یکسان نباشد ، اما یک ویژگی کلیدی را ارائه می دهد که به طور کلی برای تلاش برای شکل ها و طرح های منحصر به فرد بهتر است: افزایش دوام و مقاومت.

دوام بالای کارت ویزیت PVC ، به آن اجازه می دهد بدون توجه به ضخامت آن ، کاملاً محکم باشد. استفاده از کارت ویزیت های پلاستیکی ضخیم منجر به ایجاد یک کارت سخت اما زیبا می شود. از طرف دیگر، آنها را می توان بدون به خطر انداختن دوام طبیعی آنها نسبتاً نازک ساخت. انجام این کار منجر به یک کارت بسیار انعطاف پذیر و در عین حال (نسبتاً) انعطاف پذیر می شود.

کارت ویزیت لمینت

انتقال کارت های ویزیت خاص ، ساده ترین راه برای ایجاد تأثیر ماندگار است. انواع مختلفی از کارت ویزیت های لوکس وجود دارد ، اما گاهی اوقات یک ارتقاء ساده ممکن است تنها چیزی باشد که شما نیاز دارید!

چاپ کارت ویزیت لمینت در اصل یک کارت بدون روکش ساده است که چاپ شده و سپس یکی یا معمولاً هر دو طرف در یک ورقه پلاستیکی بسیار بسیار نازک چاپ شده و پوشانده میشود. این کار چند هدف را انجام می دهد: از کارت محافظت می کند (اگر پوشش جوهر زیاد باشد بسیار مهم است زیرا از لک شدن جوهر جلوگیری می کند) و همچنین ظاهر بسیار حرفه ای تری به شما می دهد.

2 نوع چاپ کارت ویزیت لمینت وجود دارد ، براق و مات.

معمولاً از موارد براق به عنوان تبلیغات بالا استفاده می شود ، در حالی که لمینت های مات برای استفاده شرکتی مناسب تر هستند و می توانند بسیار زیبا باشند. کارت های براق اندکی درخشش دارند و نور را منعکس می کنند. اگر کارت ویزیت شما از رنگ زیادی استفاده می کند یا شامل یک عکس است ، یک جلای براق ممکن است گزینه ی جذابی باشد.

کارت های روکش مات سطح صافی دارند ، اما برعکس لمینت براق ، فاقد ظاهری براق و منعکس کننده یک کارت براق هستند. اگر کارت شما دارای متن زیاد و رنگ بسیار کمی است ، مات کلاسیک ممکن است بهترین انتخاب باشد.

 

کارت ویزیت کرافت

چاپ کارت ویزیت کرافت ، یک گزینه کاغذی بسیار منحصر به فرد است زیرا کاغذ آن ، دارای رنگ قهوه ای طبیعی با حس کاغذ بازیافتی است. این کاغذ علاوه بر جنسی بی نظیر ، تنها نوع کاغذ موجود است که امکان چاپ جوهر سفید را فراهم می کند.

کارت ویزیت کتان

چاپ کارت ویزیت کتان یکی از تاثیر گذارترین روش ها برای انتقال دادن حس خاص بودن به مشتریان است. سطح کاغذ کتان بسیار خاص است و این به دلیل بافت منحصر به فرد آنها است. کاغذ کتان از  الیاف گیاه کتان ساخته می شود و بخاطر همین ، آنها بسیار صاف هستند زیرا ظاهری شبیه پارچه دارند. با توجه به نقش برجسته کاغذ کتان ، از نظر بصری جذاب به نظر می رسند و بسیاری از مشاغل چاپی آنها را ترجیح می دهند زیرا به راحتی می توان آنها را با کیفیت بالا چاپ کرد و این کار باعث جذابیت بصری گرافیک در محصولات چاپی مانند چاپ کارت ویزیت ، چاپ سربرگ و... میشود.

کارت ویزیت سلفون

سلفون همانند لمینت ، یک روکش نازک است که پس از چاپ روی کارت ویزیت شما اعمال می شود. مهمترین فرق سلفون و لمینت در این است که لمینت کمی ضخیم تر از سلغون میباشد. روکش سلفون میتواند به کارت ، ظاهری براق یا مات دهد و همچنین به دوام آن می افزاید.

اگر شرکت شما محصول خاصی  یا هر چیزی را که در آن از عکس تمام رنگ استفاده می شود تبلیغ می کند پیشنهاد مسشود از لمینت براق استفاده کنید زیرا یکی از خواص لمینت براق ، بازتاب و درخشش کارت و رنگ ها میباشد اما روکش مات برعکس است ، اما جذابیت خاص خود را دارد و مزایایی مانند خوانایی در شرایط نوری ضعیف دارد.

روکش سلفون مات ، باعث می شود که کارت با یک لایه نرم و لمسی و صاف به نظر برسد. کارت های ویزیت لمینت مات جلوه ای ظریف و بادوام می دهند که کیفیت را تأیید می کند. همه ما می‌خواهیم تاثیر اولیه خوبی داشته باشیم و کارت‌های ویزیت لمینت مات این کار را انجام می‌دهند

کارت ویزیت شیشه ای

چاپ کارت ویزیت شیشه ای که بر روی نوعی پلاستیک یا طلق انجام می شود که به کارت ویزیت ترنسپرنت نیز نام برده میشود. کارت ویزیت شیشه ای بصورت براق یا مات با ضخامتی حدود 300 تا 760 میکرون قابل پیاده سازی می باشد از دیگر انواع کارت ویزیت شیشه ای می توان به کارت ویزیت شیشه ای ماسه ای یا شفاف و نیمه شفاف اشاره کرد. استفاده از کارت ویزیت شیشه ای میتواند حس متفاوتی را درون مشتریان ایجاد کنند زیرا چاپ کارت ویزیت شیشه ای ، گزینه ی بسیار متفاوتی نسبت به کارت های ساده کاغذی میباشد.

 

نتیجه :

کارت ویزیت یک راه آسان و مستقیم برای معرفی مشاغل شما در هنگام ارائه اطلاعات تماس است و اغلب آنها اولین برداشت از یک کسب و کار است که یک مشتری بالقوه دریافت می کند. کارت ویزیت باید حس کیفیت و حرفه ای بودن و همچنین توجه به جزئیات را منتقل کند. همه چیز با انتخاب سهام کاغذی که یک کسب و کار برای کارت انتخاب می کند شروع می شود. تیم طرح اندیش با بکار گیری همه عوامل و اجزا ، چاپ کارت ویزیت را به بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن تحویل مشتریان میدهد. طرح اندیش با استفاده از بهترین متریال های چاپ و طراحان و متخصصان چاپ خلاق و جوان سعی در راضی نگه داشتن مشتریان خود با ارایه محصولات چاپی با کیفیت است.

 

 

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست