کوتاه و مختصر با اعضای شورای شهر اصفهان

 

 

کوتاه و مختصر با اعضای شورای شهر اصفهان
سلام و رحمت الله
شما عزیزان به حمایت و آبروی علما و رای متدینین اصفهانی به کرسی شورا رسیده اید !
شما عزیزان و بزرگواران را متدین و دیندار و با اخلاق و دغدغه مند و صادق می دانیم و بر اساس همین پیش فرض ها:
◀️ فرض می کنیم که در انتخاب شهردار اصفهان ، همه چیز طبق فرایند پیش می رود و چانه زنی ها و زد و بندها و سهم خواهی ها و حرف های درگوشی نقشی ندارد !
◀️ فرض می کنیم انتخاب افراد بر اساس صلاحیت و برنامه هایی است که ارایه داده اند  و تعلق آنها به فلان گروه و عدم وابستگی اش به فلان شخص و ... ملاک نبوده است !
◀️ فرض می کنیم لابی گری های مرسوم و حرف های درگوشی و تلفن های سفارشی در این شورا راهی نداشته و نخواهد داشت و در انتخاب تان صرفا منافع شهر و مردم لحاظ شده  !
◀️ فرض می کنیم نه جامعه مهندسین ، نه روحانیون موثر شهر ، نه سیاسیون و نه فرهنگی های سیاسی شده و نه هیچ حزب و ارگانی مجال مهره چینی و القای خوب و بد های من درآوردی را در این شورا نیافته و ۵ نفری که معرفی کرده اید بر مبنای خرد جمعی ،فرایند و شایسته گی های اجرایی آنها انتخاب شده اند !
خدا قوت
پیشنهادی داریم و آرزوی موفقیت در امتحانات بعدی
پیشنهاد می کنیم برنامه های ارائه شده توسط این ۵ نفر را رسانه ای کنید تا مردم بر اساس آنچه اعلام می شود قضاوت کنند و مطالبه گری
پیشنهاد می کنیم این ۵ عزیز را ملزم بفرمائید ۱۵ نفر از اعضای اصلی تیم خود اعم از مشاور ، معاون و مدیران عامل سازمان های مهم شهر را معرفی و رسانه ای کنند تا توانمندی آنها برای رسیدن به رسالت های تعیین شده شان مورد ارزیابی قرار گیرد
فتامل . . .

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست