ساخت سوئیچ هیوندا یکی از خدمات ویژه به دلیل پیچیدگی آن می باشد. همینطور این خدمات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. شاید دغدغه افرادی که دارای خودرو هیوندا هستند گم شدن و یا خراب شدن سوئیچ و ریموت آن ها می باشد. زیرا در صورت بروز این مشکل و نداشتن سوئیچ یدک امکان روشن شد ن خودرو نمی باشد و علاوه بر اینکه هزینه زیادی برای آنها دارد و قت زیادی نیز تلف خواهد شد.

مجموعه تخصصی نگین ریموت با سال های تجربه خدمات ساخت ریموت هیوندا را به مشتریان این خودرو ارائه می دهد.

خدمات سوئیچ و ریموت هیوندا

از جمله خدماتی که برای سوئیچ هیوندا انجام می شود می توان به بازگشایی درب ، ساخت سوئیچ یدک هیوندا ، تعریف و تعمیر ریموت هیوندا ، تراش تیغه کلید هیوندا ، خام نمودن کلید ، تعویض قاب و باتری ، کپی سوئیچ و ریموت ، کددهی سوئیچ ، حذف سوئیچ و برداشتن کد سوئیچ اشاره نمود.

از آنجایی که خدمات ویژه سوئیچ و ریموت از اهمیت زیادی بر خوردار است و در صورتی که مشکلی برای شما پیش بیاید ودسترسی به مرکز تخصصی نداشته باشید دچار مشکل می شوید. بهترین کار ساخت سوئیچ یدک هیوندا می باشد.

 

کار کلید اضطراری داخل ریموت 

یکی از مهم ترین کاربرد ریموت هیوندا ، تیغه اضطراری است که داخل ریموت خودروی هیوندا قرار گرفته است و عملکرد این ریموت این است که در موقع خراب شدن باتری خودرو و یا خراب شدن باتری ریموت هیوندا است و زمانی که باتری ریموت خودرو خراب شده است و درب ها باز نمی‌شوند از کلید استفاده می‌کنند و درب ها را باز می‌کنند و برای خارج کردن تیغه باید ضامن نگه دارنده آن را فشار داد و نگه داشت و کلید اضطراری را نیز به سمت عقب فشار دهید تا باز شود. کلید سوئیچ هیوندا با دستگاههای پیشرفته ایتالیایی و با دقت زیادی تراشیده شده است و یکی از مهم ترین کاربرد این کلید، کمک جهت روشن کردن خودرو هیوندا در موقع خراب شدن باتری سوئیچ است.

 

بازگشایی درب هیوندا  

ریموت خودرو یا سوئیچ خودرو عملا یکی از اصلی ترین و مهم ترین وسیله ای است که می‌شود به داخل خودرو دسترسی داشت که بنا به هر دلیلی اگر ریموت شما گم شده باشد یا خراب شده باشد تقریبا دیگر از خودرو نمی‌توان استفاده کرد و شما بایستی در اسرع وقت و با خونسردی با یکی از نمایندگی های هیوندا و یا مرکز ساخت سوئیچ و ریموت هیوندا تماس بگیرید و پس از اینکه مدارک شما روئیت شد توسط مرکز، درب خودرو را باز می‌کنند. در این مراکز ساخت سوئیچ و ریموت بازسازی می‌شود و همچنین ریموت های کی لس گو پروگرام می‌شوند. ساخت و یدک کلید و ریموت در مراکز ساخت ریموت بسیار ساده و بدون اتلاف وقت شما صورت می‌گیرد و حتی اگر قاب ریموت خودروی شما خراب یا شکسته شده باشد می‌توانید در مراکز ساخت ریموت، که اگر قابل تعمیر باشد، تعمیر می‌شود و یا تعویض می‌گردد. شما نگران پروگرام داخل ریموت نباشید که این مراکز آن را بدرستی برای ریموت خودروی شما پروگرام و برنامه ریزی می‌کنند و چنانچه ریموت شما گم شده یا سرقت شده باشد آن را از طریق دستگاهی به نام دیاگ آن را غیر فعال می‌کنند و آن ریموت دیگر قابل استفاده نمی‌باشد و خودروی شما به ایمنی قبل بر‌می‌گردد. 

در داخل ریموت خودرو قطعه‌ای وجود دارد به نام تراش تیغه که در واقع قطعه‌ای است که بسیار پیشرفته می‌باشد و بسیار حساس و کاربردی در تولید و ساخت ریموت می‌باشد که ساخت آن از طریق دستگاههای بسیار پیشرفته و بدون ضریب خطا و با افرادی که در این کار بسیار فنی و با تجربه هستند صورت می‌گیرد که از طریق دستگاه سی ان سی صورت پذیر است.

 

 

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست