اعلام موجودیت قرارگاه انتخاباتی «گام دوم»

 

به گزارش رویش نیوز جمعی از احزاب، اعضای سابق شورای شهر و فعالین فرهنگی - سیاسی اصفهان در بیانیه ای با اعلام موجودیت قرارگاه انتخاباتی «گام دوم» فعالیت انتخاباتی برای شورای شهر را اعلام کردند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قل إنما أعظكم بواحدة أن تقوموا لله مثنى وفرادى ثم تتفكروا 46 - سبأ

این عقب‌ماندگی‌ها باید جبران بشود؛ این به خاطر انقلابی عمل نکردن ما است. ما هر جا انقلابی عمل کردیم، عقب‌ماندگی نداشتیم، هر جا از انقلاب کوتاه آمدیم، یک حرکت غیر انقلابی و حرکت ناشی از کسالت و بی‌توجّهی انجام دادیم، عقب‌ماندگی به وجود آمد؛ که در درجه‌ی اوّل، مسئله‌ی معیشت طبقات فقیر است. امام خامنه‌ای(مد ظله العالی)

خردادماه امسال سپهر سیاسی ایران شاهد یک انتخابات دیگر و حضور مجدد مردم پای صندوق های رای خواهد بود.
دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین انتخابات شوراهای شهر و روستا، درحالی برگزار می‌شود که عملکرد برخی مسئولین در بسیاری از جهات موجب سرخوردگی و ناامیدی مردم گشته و شرایط بسیار سختی را برای ملت رقم زده است.
این نارضایتی، خود را در انتخابات مجلس گذشته تا حدودی نشان داده و درصد مشارکت مردم را چه در سطح استان و شهر و چه در سطح کشور پایین تر از دوره‌ها ‌و سال‌های گذشته آورده است.

در چنین شرایطی افکار و اندیشه‌هایی که موفقیت خود را لزوما در گرو حذف دیگران می بینند، جولان بیشتری داشته و با عناوین و شکل‌های مختلف در تلاش برای یکه تازی در میدان سیاست شهر هستند، آن هم به هر شکل و قیمتی.

"قرارگاه انتخاباتی گام دوم" با هدف ایجاد مشارکت بیشتر، بالابردن شور انتخاباتی، وسعت بخشی به دایره انتخاب مردم، معرفی گزینه‌های اصلح به مردم و نشان دادن راه و روش اصولیِ رقابتِ سالم و بدون تخریب و تعدی نسبت به دیگران تشکیل شده و بر خود لازم می داند که تا آخرین لحظه برای تحقق این اهداف، تلاش خود را انجام دهد.
"قرارگاه انتخاباتی گام دوم" در تلاش است با بهره گیری از دانش و تجربه متخصصین مدیریت شهری و با روحیه جهادی و انقلابی، فسادستیزی و عدالت محوری را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهد و بار دیگر لذت خدمت رسانی خالصانه را به شهروندان اصفهانی بچشاند.

تجربه به ما نشان داده است که در این راه باید منتظر انواع برچسب‌ها و تهمت ها باشیم، اما آنچه که این جمع را مصمم به حضور در این صحنه کرده است، لزوم بازگشت انقلاب به دست صاحبان اصلی آن یعنی مردم با ایجاد فضای یک انتخاب حقیقی برای آن‌هاست.
شهر اصفهان احتیاج به مجموعه ای از مدیران دارد تا بدون وامداری به گروه ها و نحله‌های سیاسی از هر جناح و مشربی برای اعتلای شهر و پیشبرد اهداف آن کار کرده و ناکارآمدی موجود را تغییر دهند.

"قرارگاه انتخاباتی گام دوم"، آغوش خود را برای حضور و مشارکت مجموعه ها، احزاب، مراکز و شخصیت های فرهنگی و سیاسی، در "شورای مرکزی قرارگاه" باز کرده است. شورای مرکزی مسئولیت اصلی "قرارگاه انتخاباتی گام دوم" در انتخابات پیش رو را برعهده خواهد داشت و تدوین فرآیند رسیدن به فهرست نهایی و جمع بندی این فهرست را عهده دار است.
والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته

جبهه پایداری انقلاب اسلامی
حزب رویش نیروهای انقلاب اسلامی
جمعی از اعضای شورای شهر چهارم
و برخی فعالین فرهنگی سیاسی اصفهان

نظرات (1)

  1. حميدرضا نظري 1400/02/11 09:40

    مادري در زير باران فرياد مي زند جهت بازنشر در سايت وزين رويش نيوز- از: خبرگزاري شيعيان ( شفقنا ) https://fa.shafaqna.com/news/1137484/ به نام خداوند عشق و زیبایی عزیز فرهیخته و گرامی با سلام و عرض ادب، احتراما متن ذیل جهت باز نشر، به همه نیک اندیشان شایسته وادی قلم در آن سایت وزین تقدیم می گردد. سلامت و سرافراز باشید این داستان، به روح همه جانباختگان عزیز ویروس کرونا و خانواده محترم آنان تقدیم می گردد؛ داستان بیش از ۶۶ هزار انسانی که درد شدید و نفس گیر قفسه سینه، سرفه های خشک و جگرخراش و تب و لرز سوزنده شان، آتش به جان مادران مهربان و داغدار ایران زمین زده است؛ مادراني كه در هر نماز، سر بر مُهر و سجاده سبز خدا می گذارند و به یاد عزیزانشان در سكوت و برای همیشه اشک می ریزند؛ کسانی كه با درد و رنج بيماري جان سپردند و بی هیچ وداع و آيين بزرگداشت و مراسم سوگواری، غريبانه و درخلوت قبرستان درخاك آرمیدند و... رحم الله من یقرا الفاتحه مع الصلوات... خبرگزاري شيعيان ( شفقنا ) https://fa.shafaqna.com/news/1137484/

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست