برنامه و تخصص در مدیریت شهری اولویت «رویش» در انتخابات شوراها

 

دبیر کل جمعیت رویش نیرهای انقلابی گفت: در انتخابات‌های اخیر توسط برخی از نیروهای جریان انقلاب یک دوگانه غلط تحت عنوان وحدت و تفرقه شکل گرفته و معیار را صرفا بر وحدت گذاشته‌اند و از آرمان‌ها و برنامه‌ها تا حدی غفلت می‌شود.

برنامه و تخصص در مدیریت شهری اولویت «رویش» در انتخابات شوراهابه گزارش رویش نیوز حامد یزدیان در گفت‌و‌گو با فارس در خصوص فعالیت جمعیت رویش نیروهای انقلابی برای انتخابات شورای شهر اظهار داشت: حزب رویش نیروهای انقلاب اصفهان یکی از احزاب دارای مجوز است و در چند سال گذشته در انتخابات‌ها فعال بوده و در انتخابات گذشته نیز تحت عنوان قرارگاه انتخاباتی نجبا لیست خود را منتشر کرد و این دوره به صورت مستقل فعالیت‌های انتخاباتی را انجام می‌دهد.

دبیر کل جمعیت رویش نیروهای انقلابی گفت: در انتخابات‌های اخیر توسط برخی از نیروهای جریان انقلاب یک دوگانه غلط تحت عنوان وحدت و تفرقه شکل گرفته و معیار را صرفا بر وحدت گذاشته‌اند و از آرمان‌ها و برنامه‌ها تا حدی غفلت می‌شود و هدف اصلی این شده است که همه با هم یک لیست بدهند.

وی تصریح کرد: اینکه محتوای لیست چه باشد و چه کسانی در لیست قرار بگیرند در درجه دوم قرار گرفته است و خروجی این نگاه غیرمطلوب را در قسمت‌های مختلف شاهدیم که افراد انتخاب شده در طراز گام دوم انقلاب نبودند و دلیل اصلی این موضوع این است که هدف اصلی تعدادی از گروه‌ها فقط رسیدن به اتحاد است.

یزدیان بیان داشت: باید بدانیم که مدیریت شهری یک مدیریت متفاوت است و در راستای آن باید مفاهیم زیادی را مورد بررسی قرار داد و بحثی تخصصی محسوب می‌شود نه صرفا سیاسی.

دبیر کل جمعیت رویش نیروهای انقلابی تصریح کرد: تشکل رویش اولین دوره تخصصی تربیت مدیران شهری را در ۱۰ شاخه برگزار کرد و با نگاه تخصصی توسط مدیران دوره قبل این دوره برگزار شد و هدف این بود که نوعی کادرسازی انجام شود و افراد علاقه‌مند برای شرکت در انتخابات با این موضوعات آشنا شوند و پیام ما هم در سطح شهر این بود که به انتخابات یک دید تخصصی و علمی داشته باشیم.

وی افزود: برگزاری این دوره‌ها اولین کار مجموعه در راستای انتخابات شورای شهر بود که برای اولین بار برگزار شد و تجربه موفقی هم بود و در حال حاضر نیز مانند همه گروه‌ها در حال رصد و شناسایی افراد ثبت نام شده هستیم.

یزدیان تاکید کرد: باید به این نکته توجه داشت که منش حزب رویش این است که اصراری به افراد برای ثبت نام نمی‌کند چون معتقدیم کسی که قصد نامزد شدن دارد باید خودش به این نتیجه برسد که توانایی قبول این مسؤولیت را دارد و با اصرار دیگران مخالفیم.

دبیر کل جمعیت رویش نیروهای انقلابی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری توضیح داد: برای انتخابات ریاست جمهوری نیز فعالیت‌هایی را خواهیم داشت؛ معتقدیم که احزاب در استان‌ها هم باید برای این موضوع فعال باشند و این نگاه اشتباه است که حوزه فعالیت احزاب به تهران محدود شود.

وی در انتها خاطرنشان کرد: دوهفته قبل نیز در جریان سفر به قم با علما دیدار داشتیم و جلسات خوبی برگزار و دیدگاه‌ها و نظرات بیان شد،  تلاش می‌کنیم در بحث انتخابات ریاست جمهوری حضور موثری داشته باشیم و بتوانیم شاخص‌های دولت جوان حزب‌اللهی مد نظر رهبر معظم انقلاب را عملی کنیم.

افزودن نظر

captcha