شهریاران

تجربه سال‌های گذشته نشان داده که مهمترین چالش پس از انتخابات به ویژه شورای شهر، عدم شناخت دقیق از افراد توانمند از یک سو و ناآشنا بودن مدیران و کارشناسان انتخاب شده در حوزه مدیریت شهری از سوی دیگر است. 

 

امروزه مدیریت به ویژه مدیریت شهری دانشی شناخته شده و کاربردی است که متاسفانه در سایه سهم‌خواهی های گروه‌ها و کشمکش های  قدرت همواره فراموش شده است. تربیت مدیران و کارشناسان شهری با نگاهی کلان و همه جانبه به شهر، مهمترین ترین چالش ادوار مختلف مدیریت شهری بوده که ضرورت شایسته سالاری و گذر از انتصاب های باندی ، گروهی و خانوادگی و نیاز به حضور مدیران و کارشناسان جوان و باانگیزه به بدنه مدیریت شهری آینده ما را بر آن داشت تا اولین دوره شهریاران را برگزار نمائیم.تلاش شهر یاران شناسایی و توانمندسازی جوانان باانگیزه و با انرژی برای حضور در عرصه‌های مختلف مدیریت شهری آینده است و امیدواریم بتوانیم قدمی علمی و کارشناسی برای شایسته سالاری و جوانگرایی در آینده اصفهان برداریم.اگر فکر می‌کنید می‌توانید در آینده مدیریت شهری اصفهان نقشی ایفا کنید، این دوره را از دست ندهید.

نام دوره : شهر یاران 

شرح دوره  : اولین دوره " آشنایی با مدیریت شهری "

تعداد دوره : 10 جلسه

نحوه برگزاری : حضوری | آنلاین ( افراد می توانند به هر دو صورت شرکت نمایند )

شرایط ثبت نام : هر فردی می تواند در هر تعداد جلسه ای که تمایل دارد ، ثبت نام نماید . بر اساس تعداد ثبت نام های جلسات کدتخفیف متغیری خواهید داشت .

تاریخ برگزاری : از تاریخ 2 اسفند تا 24 اسفندماه روزهای شنبه دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 17 تا 20 .

سرفصل های دوره : این دوره با سرفصل های مالی و اقتصادی ،  برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی ، عمران ، خدمات شهری ، فرهنگی ، حمل و نقل و ترافیک ، ساختار و وظایف شهرداری ، شهرسازی ، ساختار شوراها و کمیسیون ها و مدیریتی برگزار خواهد شد.

چگونگی برگزاری دوره : این دوره بصورت حضوری و آنلاین امکان برگزاری دارد و در صورتیکه نفرات آنلاین به حد نصاب برسد ، به شیوه آنلاین هم برگزار خواهد شد.

تخفیفات :

افراد واجدالشرایط تخفیفات می توانند از یکی از ردیف های تخفیفی استفاده نمایند . در صورتیکه تمایل به ثبت نام کل دوره را دارید ، تخفیف 25 درصدی آن مازاد بر ردیف های بالا جداگانه محاسبه خواهد شد.  برای اعمال تخفیف کل دوره علاوه بر ردیف های بالا به شماره زیر پیام دهید

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه دریافت تخفیفات و اخذ کد تخفیف  به شماره تلفن 09134807513 در واتس اپ پیام دهید 

 

 

🔗 برای ثبت نام و آگاهی از محتوای علمی دوره به لینک زیر مراجعه نمایید

https://evand.com/events/834017

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست