بیانیه حزب رویش نیروهای انقلاب اسلامی، در مورد شهادت دانشمند ارشد هسته ای، شهید فخری زاده

 

بسم الله الرحمن الرحیم
وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ.
هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند مردگانند، بلکه آنان زنده اند و نزد پروردگارشان روزی داده می شوند.
بار دیگرخون مردی از تبار یاران صدیق نظام ورهبری و  مجاهد فی الله و دانشمندی دلسوز شهید  مهندس فخری زاده نخبه  هسته ای توسط شقی ترین افراد به زمین ریخت و البته به تعبیر زیبای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)؛ «هر شهيد پرچمی برای استقلال و شرف اين ملت است».
این اتفاق هفتمین ترور دانشمندان هسته ای ایران طی ده سال گذشته است که منجر به شهادت آنها شده است. رژیم صهیونیستی تا کنون برای مقابله با برنامه هسته ای جمهوری اسلامی ایران تمام ظرفیت های اطلاعاتی، امنیتی، سایبری، عملیاتی و دیپلماتیک خود را بکار گرفته است و باید احتمال داد که این برنامه ادامه خواهد یافت.لذا ضرورت دارد بررسی شود چه ضعفی در ساختار و ساز و کارهای دستگاه های امنیتی ایران وجود دارد که علیرغم محتمل بودن ترور افرادی مانند شهیدان عزیز شهریاری، علیمحمدی،احمدی روشن و...و اینک فخری زاده این ترورها در رسین به اهداف پلیدشان موفق می شوند.
از سوی دیگر این ترور نشان می دهد که ساده لوحانی که شرایط بین المللی را آماده مذاکره می دیدند و هنوز از خواب غفلت بیدار نشده و رویای بازگشت به برجام بد فرجام در سر دارند بدانند دشمن غداری که حرفش را در کف خیابان و با تفنگ وریختن خون دانشمندان بیان می کند قابل اعتماد برای مذاکره سر میز نمی باشد.
حزب رویش نیروهای انقلاب معتقد است که اگر اقدامات بزدلانه صهیونیست ها پس از ترور دانشمندان هسته،ای و پس از حملات مکرر در سوریه به نیروهای ایران توسط صهیونیست ها، وپس از ترور حاج قاسم سلیمانی عزیز، پاسخ های محکم و دندان شکن می داشت، اکنون شاهد گستاخی بیشتر دشمن نبودیم.اگر دولت مستقر در کلام و عمل، مواضع عزتمندانه تر و مقتدرانه تری را اتخاذ می نمود و تلویحا به دنبال مذاکره‌ی برجام گونه، نبود، اکنون شاهد ترور محسن فخری زاده عزیز نبودیم.
لیکن اکنون نیز دیر نشده است و وقت یک اتحاد و پاسخ کوبنده به دشمن در همه عرصه های نظامی، اقتصادی، علمی، سیاسی و ... است و این اهداف با کمر همت بستن همه ارکان مردمی و حکومتی میسر خواهد بود.و امید است شهادت این دانشمند عزیز موجب انهدام تشکیلات اطلاعاتی و عملیاتی شبکه های جاسوسی و نفوذ در داخل ایران شود .
بدینوسیله حزب رویش نیروهای انقلاب اسلامی شهادت مهندس فخری زاده نخبه هسته ای نظام جمهوری اسلامی ایران را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، فرمانده معظم کل قوا، مردم شهید پرورو خانواده بزرگوارش تبریک و تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای آن شهید والامقام علو درجات و همنشینی با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل آرزو می نماید. همچنین ازکلیه دستگاه های مسئول کشوری و لشگری درخواست می نماید  انتقامی شایسته و سخت را در دستور کار فوری خویش قرار دهند.
اَللهُم فاعلِ دَرجاتِهم و احشُرهُم مَعَ مُحمدِ و آله الطاهرینَ و الحقنا بِهم و ارزُقنا الشَهادة فی سَبیلک یا مولای

افزودن نظر

captcha