پایان فرصت ۴۵ روزه شهرداری برای ساماندهی میدان امام حسین(ع)

 

رئیس پلیس راهور استان اصفهان از پایان فرصت ۴۵ روزه شهرداری برای عملیات اجرایی میدان امام حسین(ع) خبر داد و گفت: در صورت تمام نشدن عملیات اجرایی میدان امام حسین(ع) در روزهای آینده، برابر با ماده ۲۱۱ و ۲۱۲ آیین نامه راهور اقدام‌ خواهد شد.

به گزارش رویش نیوز سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: فرصت ۴۵ روزه شهرداری اصفهان برای عملیات اجرایی میدان امام‌حسین(ع) به پایان رسیده و با توجه به مطالبات زیاد مردمی و وجود مشکلات ترافیکی در هسته مرکزی شهر بهره برداری هرچه سریع تر از این طرح باید در دستور کار شهرداری اصفهان قرار گیرد.

وی افزود: در صورت تمام نشدن عملیات اجرایی میدان امام حسین(ع) در روزهای آینده، برابر با ماده ۲۱۱ و ۲۱۲ آیین نامه راهور اقدام‌ خواهد شد.

به گفته رئیس پلیس راهور استان، برابر مواد ۲۱۱ و ۲۱۲ آئین نامه راهنمایی و رانندگی سازمان های یاد شده در قانون، باید قبل از هرگونه عملیات، هماهنگی های لازم را با پلیس راهور و پلیس راه انجام دهند و محدوده کارگاهی عملیات را ایمن سازی کنند. پلیس هم موظف شده از ادامه کار اشخاص و سازمان هایی که بدون رعایت ضوایط ایمنی در راه ها عملیات اجرایی می کنند جلوگیری کند.

سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه پیش از اجرای این طرح، تغییراتی در مسیر ایجاد کرده ایم تا با مسیرهای جایگزین و هدایت ترافیک، شهروندان کمترین مشکل را داشته باشند، افزود: این طرح مصوبه شورای ترافیک را دارد که پلیس راهور یک عضو این شورا است، اما قرار بود ظرف ۴۵ روز عملیات اجرایی به سرانجام برسد و میدان امام حسین(ع) سنگفرش شود.

وی با بیان اینکه قرار نیست این مسیر کاملا پیاده راه شود، افزود: اگرچه اولویت با عبور عابر پیاده است، اما قرار نیست ممنوعیتی یا محدودیتی برای تردد خودروها ایجاد شود.

افزودن نظر

captcha