استفاده از انواع قالب‌های پلاستیکی برای ساخت قطعات پلاستیکی رشد بسیار بالایی داشته است. شرکت‌ها و مجموعه‌های زیاد نیز در این زمینه شروع به فعالیت کرده‌اند. در این بین مجموعه هادی پلاستیک توانسته است با استفاده از نیروی کاری مجرب و متخصص خود و استفاده از تجهیزات و ماشین آلات صنعتی بروز سهم بزرگی در تولید قطعات لاستیکی و قالب‌های پلاستیک در کشور داشته باشد.

معرفی مجموعه هادی پلاستیک و خدمات انجام شده توسط این مجموعه

 

معرفی مجموعه هادی پلاستیک

مجموعه هادی پلاستیک که با نام گروه صنعتی هادی فعالیت خود را بیش از 40 سال پیش آغاز کرده است امروزه به یکی از معتبرترین و بهترین شرکت‌های تولید کننده قطعات پلاستیکی و قالب‌های تزریق پلاستیک در ایران تبدیل شده است. این شرکت به عنوان یک شرکت فعال در زمینه قالب‌سازی و کارخانه تزریق پلاستیک با استفاده از ماشین آلات بروز و توانمندی متخصصان و کارشناسان خود توانسته است در زمینه تولید انواع قطعات پلاستیکی، تولید و ساخت انواع قالب‌های تزریق پلاستیک، مشاوره و ساخت، طراحی و ساخت و شبیه سازی قطعات پلاستیکی خاص فعالیت نماید.

مجموعه هادی پلاستیک با استفاده از دانش پرسنل و تجربه متخصصان خود توانسته است به راحتی تمام امکانات لازم برای تولید انواع قطعات پلاستیکی را در کشور فراهم کند و همچنین باری راحتی مشتریان خود و جلب رضایت آن‌ها مشاوره ها و راهنمایی های تخصصی لازم را در تمامی مراحل ساخت و تولید قطعات به مشتریان خود ارائه نماید.

مجموعه هادی پلاستیک برای جلب رضایت مشتریان خود انواع پلان‌ها و نقشه های ساخت قالب‌های تزریق پلاستیک را تدارک دیده است و مشتریان بر اساس نیاز خود و استفاده خود از قالب یکی از این پلن ها را انتخاب کرده و آن را سفارش می دهند و مشخصات هر کدام از این پلن ها برای مشتریان قابل مشاهده و مقایسه می باشد تا آن‌ها به راحتی بهترین و مناسب‌ترین پلن ساخت قالب تزریق پلاستیک را انتخاب کنند. این پلن ها در نحوه ساخت و استفاده از فلز و فولاد مناسب برای قالب سازی با یکدیگر متفاوت بوده و دارای کیفیت و درجه بندی مختلف می باشند. به همین دلیل مشتریان می توانند بر اساس نیاز و کاربرد قالب مورد نظر و همچنین مقایسه هزینه تمام شده ساخت قالب، پلن ساخت قالب تزریق پلاستیک خود را انتخاب کنند.

معرفی مجموعه هادی پلاستیک و خدمات انجام شده توسط این مجموعه

 

لیست خدمات و فعالیت های انجام شده توسط مجموعه هادی پلاستیک

 این شرکت برای رفاه حال مشتریان خود و همچنین تولید ساخت بهترین محصول برای مصرف کنندگان و همکاران تجاری در زمینه های زیر فعالیت و خدمات خود را ارائه می دهد این فعالیت ها در دو بخش عمده طراحی و قالب سازی و همچنین بخش مربوط به واحد تولد می باشد. این بخش‌ ها عبارت‌اند از:

  1. فعالیت های مربوط به واحد قالب سازی:
  • ساخت قالب بادی
  • ساخت قالب تزریق پلاستیک
  • ساخت قالب دایکاست
  • برش وایرکات
  • طراحی قالب و نقشه کشی
  • ساخت قالب پلاستیکی
  1. فعالیت های مربوط به واحد تولید:

 

 شما می توانید به راحتی از طریق وب سایت مجموعه هادی پلاستیک به آدرس http://hadiplastic.ir/d

و با استفاده از شماره تماس های مربوط به این مجموعه با آن‌ها ارتباط برقرار نماید و از خدمات و تولیدات این مجموعه استفاده نمایید.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست