تلاش دو تیم سپاهان و فولاد در این هفته از لیگ برتر برای برد راه به جایی نبرد، در پایان بازی امیر قلعه نویی معتقد بود دروازه‌بان‌های حریف در مقابل سپاهان ستاره می‌شوند و با بازی خوب خود در مقابل سپاهان از گلزنی این تیم جلوگیری می‌کنند.

یک امتیاز برای ژنرال و حکایت دروازه‌بانانی که ستاره می‌شوندبه گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، در ادامه لیگ برتر فوتبال و از هفته سوم سپاهان اصفهان در مقابل فولاد خوزستان قرار گرفت؛ طلایی پوشان که لیگ را خوب شروع  و شش امتیاز از دو هفته ابتدایی دشت کردند، برای کسب سه امتیاز دیگر پا به این بازی نهادند.

در مقابل فولاد خوزستان که در دو هفته ابتدایی فقط یک امتیاز کسب کرده بود، هم به 3 امتیاز این بازی خانگی امید داشت تا بتواند در بازی‌های بعدی با تمرکز بیشتر پا به میدان گذارد.

تلاش شاگردان نکونام و قلعه‌نویی در این بازی برای برد راه به جایی نبرد و  مربیان و بازیکنان توپ را با تور دروازه‌ها آشتی ندادند و بازی با تساوی بدون گل پایان یافت.

نکونام توانست با یک سبک بازی بسته و با حضور سعید آذری اندیشه‌های ژنرال برای گل‌زنی را ناکام گذارد، با این نتیجه سپاهان 7 امتیازی و فولاد 2 امتیازی شد.

در پایان این بازی امیر قلعه‌نویی معتقد بود دروازه‌بان‌های حریف در مقابل سپاهان ستاره می‌شوند و با بازی خوب خود در مقابل سپاهان از گلزنی این تیم جلوگیری می‌کنند.

در دیگر بازی‌های این هفته شهرخودرو با برد ماشین‌سازی 9 امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت و تراکتورسازی دیگر مدعی هم در اصفهان باید پنجه در پنجه سبزپوشان شود.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست