در جریان دیدار تیم‌های گیتی‌پسند و فرش‌آرا با توجه به اینکه افراد متفرقه بسیار زیادی در جایگاه خبرنگاران حضور داشتند اصحاب رسانه به نشانه اعتراض جایگاه خود را ترک کردند و در میان تماشاگران مستقر شدند.

به گزارش رویش نیوز به نقل ازتسنیم، در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال مردان باشگاه‌های کشور تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و فرش‌آرا مشهد از ساعت 18 در سالن پیروزی اصفهان به مصاف هم رفتند که حواشی این دیدار به شرح زیر است:

همانند دیدارهای گذشته لیست بازیکنان حاضر در این دیدار در اختیار خبرنگاران گذاشته نشد تا برای گزارش دیدار دچار مشکل شوند.

حمید احمدی به دلیل محرومیت، مهران عالیقدر به دلیل مصدومیت و دروازه‌بان برزیلی گیتی‌پسند در این دیدار حضور نداشتند.

با توجه به اینکه افراد متفرقه بسیار زیادی در جایگاه خبرنگاران حضور داشتند اصحاب رسانه به نشانه اعتراض جایگاه خود را ترک کردند و در میان تماشاگران مستقر شدند

محمد کشاورز کاپیتان تیم فوتسال گیتی‌پسند در اواسط نیمه نخست با نیمکت‌نشینان تیم فرش‌آرا دچار درگیری لفظی شد که با وساطت بازیکنان 2 تیم قضیه برطرف شد.

یکی از هواداران گیتی‌پسند با انداختن لیزر بر روی صورت بازیکنان فرش‌آرا برای آنها مزاحمت ایجاد کرد.

افراد متفرقه بسیار زیادی پشت نیمکت گیتی‌پسند حضور داشتند و بر روی هر سوت به عملکرد داور اعتراض می‌کردند.

در پایان نیمه نخست درگیری بسیار شدیدی میان بازیکنان 2 تیم به‌وجود آمد و در حالی که بازیکنان 2 تیم به رختکن رفته بودند، سرمربی  گیتی‌پسند در میانه میدان حضور داشت و با نیمکت‌نشینان فرش‌آرا صحبت می‌کرد.

حدود 1500 هوادار تیم گیتی‌پسند در سالن مسابقه حضور داشتند و تیم خود را از نزدیک حمایت کردند

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست