رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: برای رونق تولید باید بروکراسی اداری را کنار بگذاریم، چرا که در این شرایط رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال و کاهش تورم امکان پذیر نخواهد بود.
 
به گزارش رویش نیوز به نقل از ایسنا، سیدناصر موسوی لارگانی عصر امروز (شنبه) در نخستین جلسه شورای اداری استان در سال 98، با محکوم کردن رفتار رئیس جمهور آمریکا در تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران، اظهار کرد: این رفتارها به واسطه شکست های پی در پی غرب در آسیا، خاورمیانه و ... شکل گرفته و این حرکات به قدرت نمایی سپاه پاسداران ایران بر می گردد.
 
وی با بیان اینکه سپاه پاسداران، کشور را در شرایط مختلفی نجات داده است، گفت: سپاه پاسداران در پروژه های عمرانی توسط قرارگاه خاتم الانبیا مشارکت دارد و حتی در سیل اخیر کمک های بسیاری به استان های سیل زده داشته است.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با تاکید بر اینکه محبوبیت سپاه در قلب مردم منطقه است و امیدواریم شر حرکات آمریکا به خودشان بازگردد، گفت: روز گذشته در راهپیمایی مردم نقاط مختلف استان، این حرکت آمریکا از سوی مردم محکوم شد. 
 
وی همچنین با تشکر از اقدامات به موقع مسئولان و مدیران استان در سیل اخیر و جمع آوری کمک های قابل توجه، خطاب به مسئولان استان، اظهار کرد: اگر در استان اصفهان باران سیل آسا بیاید مطمئن باشید وضعیت ما بدتر از خوزستان، گلستان و لرستان و ... خواهد شد، چرا که بسیاری از نهرها و جوی ها استان امروز پُر شده و نیازمند لایروبی است، از سوی دیگر به عنوان طرح ساماندهی زاینده رود، بستر رودخانه را همانند نهر کوچک کرده ایم که این مسائل اکنون نیازمند علاج است.
 
موسوی لارگانی با بیان اینکه متاسفانه در منطقه قهدریجان، پنج مادی بزرگ پُر شده است، گفت: اگر بارندگی شدیدی داشته باشیم چطور می توان شرایط را مدیریت کرد، این در حالیست که قبلاً پیش بینی شده بود تا 30 سال آینده خشکسالی است، اما امروز پیش بینی ها متفاوت است.
 
وی در ادامه به سال رونق تولید که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده اشاره کرد و افزود: برای رونق تولید باید بروکراسی اداری را کنار بگذاریم، چرا که در این شرایط رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال و کاهش تورم امکان پذیر نخواهد بود. 

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست