به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، فیلمی سیاسی که بایکوت شده بود در تاریخ 6 اسفندماه روز دوشنبه برای همه مردم و همچنین فعالان فرهنگی اکران خواهد شد؛ این فیلم در خیابان آمادگاه، روبروی هتل عباسی، سینما سوره حوزه هنری بر روی پرده خواهد رفت.

اکران مردمی سیاسی‌ترین فیلم سال در اصفهان با عنوان «دیدن این فیلم جرم است» 6 اسفند خواهد بود؛ این فیلم به کارگردانی و نویسندگی رضا زهتابچیان و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه ساخته شده است، «دیدن این فیلم جرم است» با ژانری سیاسی محصولی از سازمان سینمایی حوزه هنری سوره است.

امیر آقایی، لیندا کیانی، مهدی زمین‌پرداز، حسین پاکدل، محمود پاک‌نیت، حمیدرضا پگاه، احسان امانی و احسان شیخی بازیگرانی هستند که در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند؛ در خلاصه داستان این فیلم آمده است که «فقط یک فیلم پنج دقیقه‌ای می‌خواستم تا بعداً بتونم از زنم و دخترم دفاع کنم ولی امونم ندادند... صدای آژیراشون داره نزدیک میشه، الان مثل مور و ملخ میریزن اینجا...».

به گفته منتقدان اغلب کسانی که از این فیلم حمایت می‌کنند فعالان فرهنگی هستند؛ بزرگ‌ترین خطر این فیلم همان نگرش‌هایی است که در فضای مجازی وجود دارد که برخی فعالان فرهنگی با گرایش انقلابی از آن تمجید می‌کنند وگروهی دیگر فیلم را اثری تفرقه برانگیز توصیف می‌کنند.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست