رویش نیوز- یادداشت- هجرت ایزدی: بعضی حادثه های  بزرگ تاریخی در خودشان تمام نمی‌شوند بلکه عالمی را تا قیامت متاثر می‌سازد. این حوادث از نوع کربلا های تاریخ اند که موضع بشر نسبت به آنها جریان های حق و باطل تاریخ را می سازند و و الی الابد عالم را تحت تاثیر قرار می دهند.
آنها که در کربلا در جبهه‌ی حق ایستادند همان‌هایی بودند که اگر امروز با آن رویکرد حضور داشتند در مقابل طواغیت عالم پایمردی می‌کردند. آنها پایان خویش را با لبیک به حق زمان رقم زدند؛ لذا با آن روح استکبار ستیزانه در ادامه ی ظهور حکومت حق عالم را وامدار خویش کردند. آنها هم که امروز نه به طواغیت عالم می گویند و ذیل ولی زمان بر دشمن می تازند ؛ اگر تقدیر الهی بر آن بود که در کربلا های دیگر زمان قرار گیرند روح ضدطاغوتی خویش را در سقیفه و کربلا ...حفظ می کردند.
 حاصل سخن آنکه روح استکبارستیزی محدود به جغرافیا و زمان نمی شود. همانطور که در یک نمونه ی کوچک از تاریخ عظیم استکبار ستیزی، امروز تشییع شهدای مظلوم غواص، شهید حججی و دیگر شهدای مدافع حرم آن چنان شوری به پا می کند که جبهه حق دقیقا به حضور آن ها در آن موقع  نیاز دارد.
مع الوصف انقلاب اسلامی ما از همان نقطه های عطف تاریخی است که هر موضعی نسبت به آن سعه یا هلاکت انسان را در عالم رقم خواهد زد. این که  انقلاب اسلامی ما انفجار  نور بود یک شعار نیست. انقلاب اسلامی در تاریخی ظهور کرد که پنج سده ظلمت دنیای مدرن بر عالم سایه انداخته بود. ۴۰ سال مقاومت در مقابل یک تمدن تکنیکی که از همه ی سلاح ها و تحریم ها و دولت های جیره خوار برای نابودی  آن به کار بسته شده برای استراتژیست ها و آینده نگرهای عالم که به قدرت ماده باور دارند عجیب می نماید.
واقعیت آن است که آنها گوهر زاینده ی انقلاب ما را که همه ی  برکات عظیم فرهنگی سیاسی، اقتصادی و... ثمره ی آن است نمی توانند بربایند و به قول خودشان از تحریم‌ها ی فلج کننده ثمری برنمی‌دارند. امروز آنها که خودشان را در چشمه طهور انقلاب معنا نکنند از نفله شدگان تاریخ معاصر خواهند بود. خورشید انقلاب ما عالمتاب است و همانند خورشید که بر عالمی می تابد و از آن گریزی نیست خسران آن بر کسی است که مانع ظهور خورشید می شود.
آن آقایانی که سلطان سکه ها را پروردند و زمینه ی فساد را برای آنها گشودند، آن آقایانی که علیرغم سمت های  بالا در بانک مرکزی و دیگر بانک ها کارشان به میز محاکمه کشید، آن چند ده شرکت موبایل که با ارز دولتی در آن وضعیت سخت آن بلا را سر ملت در آوردند و آن ها که ارزاق ملت را احتکارکردند و دوگانه ی موشک ‏پوشک درست کردند و آن هایی که خون ملت را  مکیدند و با گرانفروشی امید ملت راگرفتند و آنها که با ایستادن در صف  ارز و سکه از ارزش پول ملی  کاستند؛ از حرص و طمع شخصی کارشان به این فساد بزرگ نکشید بلکه اول آنها خودشان را در دایره ی طواغیت عالم معنا کردند و نصرت الهی را باور نکردند لذاکارشان به جایی کشید که شیطان آنها را راهبری می کرد. اینها همان هایی بودند که در سایه ی  برجامFATF  و CFTو .... و مذاکره با طواغیت عالم می خواستند گشایش اقتصادی ایجاد کنند.
 همه ی بدی ها  و همه ی خوبی ها اول از موضع انسان نسبت به حق و باطل تاریخی  شکل می گیرد.آن آقا با آن همه سابقه ی انقلابی که از حقوق 19 میلیونی  دفاع می کند اگر خود را در در عالم انقلاب اسلامی معنا می کرد  به جای آنکه به سوابق خویش ببالد حتماً به این حقیقت دست می یافت که سربازی این انقلاب  افتخاری بزرگ و حسرت برانگیز است و برای دست یافتن به آن باید انسان تمنای آن را داشته باشد که حضرت حق او را برای عزت این نظام عزیز قبول کند؛لذا خودش را  بدهکار این انقلاب می دانست. شیطان هم شش هزار سال عبادت خویش را  این چنین نابود کرد.اینها همه نشانه ی آن است که اگر نسبتمان را لحظه به لحظه با این انقلاب عزیز نسنجیم اگر از سابقون انقلاب باشیم باز در دام دشمن می افتیم.
این  انقلاب عزیز همه ی هویت بشرخسته از دنیای مدرن امروز است. اگر ملت و دولت و همه دستگاه ها و... به عنوان ظرف انقلاب قابلیت در برگرفتن روح استکبارستیزانه ی این انقلاب عزیز را داشته باشند همه ی معادلات به یکباره عوض خواهد شد . همان گونه که معجزات دفاع مقدس ثمره ی آن بود که فرماندهان ما پیشاپیش  رزمندگان حرکت می‌کردند و خودشان را بدهکار انقلاب می‌دانستند و با این همه ایثار می خواستند از نیستی دوران نجات یابند و به هست انقلاب معنا شوند.
آن آقایانی که در به در به دنبال گشایش اقتصادی اند  باید بدانند که این مهم فقط با قرار گرفتن ذیل روح استکبار ستیزانه این انقلاب  محقق می شود و اگر در این مسیر قدم بردارند به جای آنکه با کری قدم بزنند و دل ملت های مستضعف جهان را  بلرزانند و امروز هم با جملات ظاهرا ضد استکباری در مجلس و .. اقدامات خویش را توجیه کنند اگر در راه حق  استقامت می‌ورزیدند برکات عظیم دیگری می یافتند. اگر باور داشتند که راه آمدن با طواغیت عالم هزینه ی بیشتری از  ایستادگی در مقابل آن‌ها دارد کار ملت را به این وضعیت سخت نمی رساندند.
این آقایان امروز اظهارات استکبارستیزانه دارند لکن اعمالشان سخنشان را نفی می کند. این امر ثمره ی آن است که آنها با روح و سیطره ی طواغیت به عالم نگاه می‌کنند لذا عملا نمی توانند از این نگاه بگریزند به طوری که باز بعد از تجربه ی برجام وزیر اقتصاد اعلام می‌کند ما با  تصویب FATF  و CFTو  .... می‌خواهیم بهانه را از دشمن را از بگیریم.
ثمره  ی فکر جهادی تحت  روح استکبار ستیزانه ی انقلاب آن است که فرزندانی در این انقلاب پرورش می یابند که به طراحی وساخت موتور هواپیما اقدام می کنند لکن این اقایان هنوز پس از بدعهدی فرانسوی ها هنوز منتظر آن ها هستندکه آن ها را در صنعت خودروسازی نجات دهند.
معادله ساده است. باور و عمل می خواهد؛ استکبار که کنار رود حق نمود می یابد. لکن این آقایان هنوز باور نداشته اند که می توان با استکبار ستیزی قله های بزرگ را فتح کرد.
روح استکبار ستیزی اگر حفظ شود برکاتی از جنس دفاع مقدس می آفریند که تا امروز هم این گنجینه ی عظیم چراغ راه ملتی است که در آخر الزمان آرمان هایش رامی جوید. این آقایان تکنوکرات چه بخواهند چه نخواهند، چه بمانند و چه بروند این گوهر زاینده ی انقلاب بارور خواهد شد. اگر آنها مانع ظهور حق شوند خداوند این مسئولیت عظیم را بردوش افرادی خواهد گذاشت که با افتخار  و بی چشمداشت خودشان را فدای این انقلاب کنند و روزهایی را برای این ملت رقم بزنند که دشمن چشم طمع دیگر به آن نخواهد داشت انشاالله .

 

افزودن نظر

captcha