سرویس فرهنگی- رویش نیوز، سیاست یکی به نعل یکی به میخ هم در روزگار استیلای رسانه ها، پاسخگو نیست!

راهبرد تجاهل و تغافل هم از آنجایی که تنافر زیادی با مسیر عقل و درایت دارد، اجل از شأن جنابتان است!

پس بهتر است راه بهتری پیدا کنید برای افکاری که در سر دارید.
این یک آموزه بدیهی است که آنهایی که دور شما را گرفته اند و شمال شهر نشین های تهرانی، نماد تمام مردم ایران نیستند که نیستند که نیستند!
قبول دارم که باور این گزاره برای شما چندان راحت نیست، چرا که فی الواقع مدتهاست برای هیچ امر شخصی و غیرشخصی میان مردم عادی و متوسط جامعه نرفته اید،ا البته که مدیریت اشرافی شما و مانور تجمل شما فی نفسه و تلویحاً دارد می گوید که نه که نتوانید، نمی خواهید غیر از دغدغه های خودتان چیزی را ببینید یا صدایی را بشنوید!

ما هم قصدمان آب در هاون کوبیدن نیست، قصدمان نوعی اتمام حجت است، خواه شما پند بگیرید و خواه ملال!

روح انقلاب اسلامی، همان حقیقت مقدسی است که از ابتدا تا الآن تا هر زمانی که دنیا هست، مقدس بوده و هست و می ماند، ظاهر انقلاب اسلامی و رویه های اجرایی اما چیزی است که در طول سالیان و به دست شما و سایر مسئولین ساخته شده است، شما که شیفته و دلباخته و هلاک رسم و شیوه و مشی و منش ینگه دنیا هستید و توهم غرب برتر پندارانه، عمیقا چشم و گوشتان را بسته اما برگ برنده این انقلاب، چشمان بیدار مردم است... مگر می شود هشتاد و اندی میلیون آدم، فراموشی بگیرند؟!

حاشاو کلَا!
جنابِ...!
چشم و گوشتان را باز کنید!
یا رومی روم شوید یا زنگی زنگ!

این همه تناقض و تظاهر در رفتارتان غیر قابل تحمل است!
اقدامات در خور تقدیر برای آلودگی هوا، مدیریت بحران مثال زدنی در هنگام بارش های غیرمترقبه(!!) زمستانی، پرونده درخشان پرداخت حق و حقوق کارکنان من جمله کارکنان خط 6 مترو، مسائل مهمی هستند اما خب مسائل تهران هستند و ما، شما را و خیل عظیم هموطنان شمال شهری تهران را با این مسائل تنها می گذاریم!!

اما التفات نموده و آنجا که مسائل به محدوده ای فراتر از شمال شهر تهران مربوط می شود، مراعات حال ما را بکنید!

ما همان عده قلیلی هستیم که سالهاست انقلاب را حفظ کرده و پایش ایستاده ایم!

ما به عنوان نماینده آن اقلیت که از قضا دانشگاه رفته ایم و درس هم خوانده ایم و نماینده طیفی از اقلیت دانشجوهای انقلابی هستیم، منزجریم از مجلس جشن 2500 ساله إ ببخشید! جشن میلاد دختر پیامبر در شهرداری تهران!

حیرت آور است که دم خروس آن همه فریاد پاسداشت مقام زن و احقاق حقوق زن از رقاصی دختران بیرون زد، همین؟!!! واقعاً انتهای تمام فریادهای گوش آزار شما و همکاران حامی حقوق زنانتان در این سالها، همین بود؟! 

واقعاً که بوی تعفن تفکرات مرد¬سالارانه تان مشمئز کننده است!
بماند که شئونات را زیر پا گذاشتید، بماند که در برابر قانون این سرزمین، سالهاست که «نؤمن ببعض و نکفر ببعض» هستید!
آنجا که قانون حقوق های نجومی می دهد، قانون مدار هستید، آنجا که قانون سفر خارجی می فرستد، روی چشمتان می گذاریدش ولی امان از روزی که قانون، بخواهد دست و پایتان را ببندد،
ما همان اقلیتی هستیم که خوب تر از شما تمام اقدامات خلاف قانون¬تان در این سالها را به یاد داریم و فهرستش در صندوقچه قلبمان همیشه باز است! مراقب تکذیبیه ها و اعلام برائت ها و تغافل هایتان باشید!
الغرض!

صدای اعتراض مان به این اقدام تان را بشنوید! هیچ کس لگدکوب کردن شخصیت و جایگاه بانوی ایرانی را با حمایت از حقوق آنان اشتباه نمی گیرد.  عذرخواهی و توجیه و دوباره به راه خود ادامه دادن هم دیگر قابل پذیرش نیست. ملت در مقابل هتک حرمت ارزش هایش آرام نمی نشیند. کاسه ی صبر دارد لبریز می شود...

امضا:
جمعی از دانشجویان تشکل‌های انقلابی
رونوشت:
اعضای شورای اسلامی!!! شهر تهران
شهردار تهران
نمایندگان لیست امید

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست