به گزارش رویش نیوز پرویز طاهری امروز در گفت‌وگو با فارس، در رابطه با پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر در اصفهان اظهار کرد: قیمت بلیت‌ها 10 هزار تومان است که مردم می‌توانند از سایت سینما تیکت به صورت اینترنتی خریداری کنند، همچنین فروش در گیشه نیز در برنامه دیده شده است؛ بلیت‌ها فقط به صورت تکی قابل خریداری است.

وی افزود: از ساعت 18:30 تا 22:30 فیلم‌ها اکران می‌شوند و از سانس 22:30 به بعد هم برای سانس فوق‌العاده در نظر گرفته شده است، البته 5 فیلم کودک نیز به صورت رایگان در اختیار مدارس قرار گرفته که صبح‌ها در سانس ساعت 10 از آن استفاده می‌کنند.

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: قطعاً بازار سیاه در فروش بلیت‌ها پیش نخواهد آمد چرا که اگر خرید از طریق گیشه انجام شود به تعداد افراد می‌توانند بلیت بخرند و اگر هم بلیت اینترنتی خریداری شود تعداد بلیت به 10 عدد محدود شده است که احتمالاً برای فیلم‌های خاص نیز تعداد بلیت‌ها به تعداد کم‌تری محدود می‌شود.

وی در خصوص انتخاب دو سینما برای اکران فیلم‌ها عنوان کرد: فیلم‌ها در دو سینمای سپاهان و فلسطین اکران می‌شود و دلیل انتخاب دو سینما این است که در تفاهم‌نامه بین سازمان سینمایی و اداره کل ارشاد استان‌ها برخی استان‌ها در یک سالن حق اکران فیلم‌ها را دارند و برخی دو سینما که اصفهان دو سینما برای این کار قرار داده است.

طاهری بیان داشت: دبیر کل جشنواره فیلم فجر در استان اصفهان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان است و دبیر اجرایی جشنواره نیز رضا دهقان است؛ افتتاحیه جشنواره در روز 13 بهمن ماه ساعت 18:30 با اکران فیلم «هایلایت» در کنار برخی عوامل فیلم و با حضور اصحاب رسانه، هنرمندان و مسؤولان در سینما فلسطین برگزار می‌شود.

وی در خصوص تبلیغات انجام شده برای جشنواره امسال ابراز داشت: از امروز بیلبوردها و استندهای تبلیغاتی به تبلیغات جشنواره می‌پردازند، همچنین پوسترها و برنامه‌ها چاپ و توزیع شده است؛ کارت‌ها توزیع شده و اطلاع‌رسانی‌ها از طریق رسانه‌ها انجام شده است؛ از رسانه‌های خبری انتظار داریم شادی و نشاط را در بین مردم افزایش دهند، واقعیت‌های جشنواره را بگویند و اگر نقدی هم به جشنواره وارد است این نقدها را به ما منتقل کنند تا بتوانیم در برنامه‌ریزی‌ها استفاده کنیم.  

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: فیلم‌ها به دو پک سیمرغ 1 و سیمرغ 2 تقسیم‌بندی شده‌اند، که قرعه اصفهان پک شماره یک بوده است و فیلم «به وقت شام» در این پک نبوده است؛ اما ما در تلاش هستیم این فیلم خریداری شود و به اکران‌ها اضافه کنیم، اگر تا روز افتتاحیه هم بتوانیم آن را خریداری کنیم به لیست اکران‌ها افزوده می‌شود.

افزودن نظر

captcha