آخرین جزئیات حادثه تصادف در سوسنگرد
چهارشنبه 22 آذر 1396, 09:24

 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: نجات گران همچنان در حال امدادرسانی به ۳۸ دانش آموز حادثه دیده هستند.

به گزارش رویش نیوز، صادق سلامت در گفتگو با مهر اظهار کرد: تصادف یک اتوبوس راهیان نور با خودروی سواری در جاده کمربندی سوسنگرد - هویزه تاکنون چهار کشته برجای گذاشته است.

وی افزود: این اتوبوس حامل ۳۸ دانش آموز مقطع متوسطه اول از استان البرز بوده که متاسفانه تاکنون چهار تن کشته شده و مابقی مصدوم شده اند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: مصدومان این حادثه در حال انتقال به بیمارستان ها و مراکز درمانی اهواز هستند.

سلامت با اشاره به اینکه این حادثه روبروی بیمارستان شرکت نفت در جاده کمربندی سوسنگرد - هویزه اتفاق افتاد، گفت: بر اساس اعلام پلیس راهور انحراف به چپ تویوتا هایلوکس باعث تغییر جهت و برخورد اتوبوس به حاشیه جاده شده است.

وی خبر داد: ۲۰ امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر دشت آزادگان پس از رهاسازی و ساماندهی حادثه با هدف تسریع در امور، به عوامل بیمارستان نفت سوسنگرد کمک می کنند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان در ارتباط با اسامی فوت شدگان نیز بیان کرد: زهرا صابری ۱۶ ساله، سکینه بیات ۳۵ ساله ـ مربی، فائزه دریائیان ۱۵ ساله و فتح اله سامانی پور ۵۰ ساله ـ راوی در این سانحه جان خود را از دست دادند.

سلامت عنوان کرد: ۲۵ نفر از مصدومان سرپایی به وسیله اتوبوس آمبولانس به بیمارستان امام خمینی اهواز منتقل شدند.

وی در پایان گفت: ۹ نفر از مصدومان بدحال نیز به وسیله آمبولانس به بیمارستان گلستان منتقل شدند

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.