عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس با بیان اینکه انبارهای ما پر از برنج است، گفت: تأمین بیش از یک هزار تن برنج از واردات، 2 تا 3 هزار تومان از قیمت محصول برنج‌کاران کاسته و بازار برنج کند و راکد شده است.

به گزارش رویش نیوز، جبار کوچکی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با فارس با انتقاد از برخی رفتار و عملکرد‌های رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: نوبخت شخصیتی گیلانی است و انتظار می‌رود کمک‌های وی برای استان در زمینهٔ عمران و آبادانی بیشتر باشد.

وی با اشاره به حمایت نوبخت از برخی مدیران در گیلان افزود: نوبخت برای اینکه استاندار بتواند کار خودش را انجام دهد باید از حمایت مدیران غیرکارآمد و بی‌کفایت در حرف‌ها و حزبی که تحت مدیریت وی مدیریت می‌شود بردارد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان گفت: آسیب‌هایی که استانداری هم‌اکنون در حال دیدن هست به خاطر باندبازی و وصل کردن به این جناح و آن جناح برخی از مدیران است که هیچ لیاقتی جز این کار ندارند و معتقدم در شأن افراد نیست چنین مواردی در استان با حمایتشان شکل بگیرد.

وی با اذعان به اینکه قاچاق و واردات در کشور غوغا می‌کند، خاطرنشان کرد: علی‌رغم اینکه دولت ادعا می‌کند در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در مسیر اقتصاد مقاومتی حرکت می‌کند باید گفت کاملاً در عکس آن مسیر در حال حرکت است.

کوچکی‌نژاد با تأکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی رویکردش رشد اقتصاد داخلی و حمایت از آن است و هم‌اکنون نیز انبارهای ما پر از برنج هست، تصریح کرد: اعلام‌شده بیش از یک هزار تن برنج باید وارد شود که بنده معتقدم در این بخش با وجود نظر نوبخت مبنی بر اینکه آسیبی به کشاورز وارد نمی‌شود، بلکه قیمت برنج حدود 2 تا 3 هزار تومان کاهش‌ یافته و بازار برنج کند و راکد شده است.

وی با بیان اینکه ممکن است دولتمردان از بازار کشاورزی و میزان برنج کشور خبر نداشته باشند که معتقدم باید دولت به خرد جمعی و نظرات نمایندگان بیشتر توجه کند، گفت: انتقاد آقای حسنی، نماینده مردم رشت در مجلس انتقاد بر حقی بود و من هم اگر در جلسه مشابه وی بودم نسبت به این نوع واردات که کمر تولید کشور را می‌شکند معترض می‌شدم.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست