شهردار منتخب اصفهان تجربه، تعهد و تخصص را از مهم‌ترین شاخصه‌های شایسته‌سالاری برشمرد و گفت: در مدیریت شهری امروز نیازمند انسان‌های پاک دست هستیم.
به گزارش رویش نیوز به نقل از ایسنا، قدرت الله نوروزی در دومین نشست از سلسله نشست‌های اصفهان فردا، در دیدار با فعالان زنان شهر اصفهان اظهار کرد: سوابق زنان در عرصه‌هایی که حضور داشته‌اند، ممتاز بوده و باید عرصه برای فعالیت بیشتر بانوان هموار شود.
 
شهردار منتخب اصفهان اظهار کرد: تجربه، تعهد و تخصص، از مهم‌ترین شاخصه‌های شایسته‌سالاری است که اگر کسی این ملاک‌ها را نداشته باشد، مناسب قرارگیری در رده‌های مدیریتی نخواهد بود؛ بنابراین، افراد شایسته‌ تنها از بین مردان انتخاب نمی‌شوند و زنان توانمند نیز در این بین حضور خواهند داشت.
 
شهردار منتخب اصفهان با اشاره به اینکه نیازمند انسان‌های پاک دست هستیم، گفت: قرار است به عنوان امین مردم، بار امانت سنگینی را در دست بگیریم و این امانت را به جایگاه واقعی خود تحویل دهیم؛ بنابراین امانت‌داری عنصر اصلی و اولیه برای پیشبرد مدیریت شهری است.
 
نوروزی به اهمیت موضوعات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و تفکر توسعه پایدار در اداره شهر اشاره کرد و یادآور شد: تفکر سنتی مدیریت شهری را فقط در مدیریت فنی پروژه‌ها و پیشبرد آن می‌داند، درحالی‌که شهرهای امروز مدیریتی کلان نگر با تفکر توسعه همه‌جانبه و پایدار را برای شهرها می‌طلبد.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست