به گزارش رویش نیوز به نقل از رجا، نماینده مردم فسا در مجلس از طرح سوال از وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره واردات کالا از عربستان به کشور خبر داد.
محمد‌جواد جمالی نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی از طرح سوال از محمد‌رضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت: موضوع طرح سوال از وزیر صنعت درباره ورود کالا‌های عربستانی به کشور است.
 
وی با اشاره به اینکه برخی از مواد غذایی از عربستان وارد کشور می‌شود، افزود: سوال از وزیر درباره این است که چه کالا‌هایی و با چه حجمی وارد کشور می‌شود.
 
نماینده مردم فسا در مجلس تصریح کرد: با توجه به نوع روابط و موضع‌گیری‌های مسئولان عربستانی علیه جمهوری اسلامی ایران، لذا به عنوان طراح سوال از وزیر صنعت و معدن خواسته‌ایم درباره ورود کالاهای عربستانی به کشور توضیحاتی را به نمایندگان ارائه دهد.
 
جمالی با بیان اینکه پس از سر‌کشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه، سوال از محمد‌رضا نعمت‌زاده تقدیم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی می‌شود، گفت: هیئت رئیسه مجلس بررسی سوال از وزیر صنعت و معدن درباره واردات کالا از عربستان را به کمیسیون صنایع و معادن مجلس به عنوان کمیسیون تخصصی ارجاع می‌دهد./ تسنیم

افزودن نظر

captcha