رویش نیوز- مهدی سموعی: دوشنبه عصر ۸ خرداد ماه،  توفیق شد اعضای نجبا و کاندیداهای لیست شورای شهر اولین نشست بعد از رقابتهای انتخاباتی را داشته باشند و افطار را در کنار هم باشند.

جلسه خوبی بود. هم تجدید دیدار بود و هم تحلیل و آسیب شناسی. نقدهای جدی و محکمی نسبت به عملکرد خودمان بررسی شد. گزارشی هم توسط اعضای ستاد انتخاباتی نجبا به نجبا و کاندیداهای محترم ارائه شد.

دیدار دیروز چند نکته  خاص داشت!
۱. انتخابات برای حرکت نجبا یک ایستگاه و نقطه شروع بود و همه افراد تاکید بر تغییر ماموریت انتخابات و تبدیل وضعیت بصورت داشتند.

2. گزارش مالی مربوط به تبلیغات ارایه شد. تبلیغاتی که به اذعان همه اهل فن، در نوع خودش جذاب و اثرگذار بود و البته به خاطر همین جذابیتش بود که تهمت ها و لجن پراکنی هایی هم علیه نجبا بوجود آمد. مثلاً در یکی از کانال ها نوشته بودند هزینه تبلیغات فهرست نجبا 3 میلیارد است!!!؟
متاسفم برای دین به دنیافروشانی که یا 3 میلیارد را نمی دانند چقدر است و یا تفکر بچه های انقلابی نجبا را نمی شناسند یا کار و فعالیت انتخاباتی نکرده اند!؟
آخر بی انصافها متری حساب کرده اید یا کیلویی!؟
اما واقعیت ماجرا؛ مقرر شده بود هر نفر از کاندیداهای لیست ده میلیون تومان مشارکت كند و با افزایش هزینه ها شد نفری ۱۴ میلیون و در مجموع فهرست نجبا، ۱۸۲ میلیون هزینه کرد. و این رقم بسیار کمتراز سایر فهرست ها است به نحوی که به اذعان مسئولین یکی از فهرست های مطرح، از هر نفر 20 میلیون اخذ شده است.

نبوغ جمعی و باور انقلابی در تبلیعات یعنی می شود کاری نو و زیبا و کم هزینه و موثر ارائه داد.

۳. از باب عمل به جمله ( من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق) از تلاش های مجاهدانه همه دوستان چه کاندیدا های محترم و چه اعضای ستاد های تبلیغات انتخاباتی تشکر شد.

۴. نجبا همچون گذشته که از محضر علما و روحانیون شهر اصفهان استفاده نموده است، این رفت وآمدها را ادامه دهد و نباید مانند سایر گروه ها که علما را هزینه رقابت ها و منافع خود نمودند، عمل کند بلکه نجبا باید ضمن استفاده از رهنمود این بزرگواران که به حمدالله در مکتب حوزه اصفهان کم هم نیستند، بر حفظ جایگاه علما و روحانیت معظم و انقلابی توجه بنماید.

در این نشست موارد خوبی مطرح شد که امیدوارم با تداوم این حرکت و افزودن افراد جدید و گروه های انقلابی بتوانیم در مسیر رشد و تعالی جامعه و نظام اسلامی قدم برداریم.

نظرات (1)

  1. علی 1396/03/09 22:55

    بنا بر پیمان نامه نجبا: مدت فعالیت: تا پایان زمان اعلام رسمی نتایج قطعی انتخابات اردیبهشت ۹۶ می باشد. تبصره: ادامه فعالیت با عنوان حرکت مندرج در این پیمان، ممنوع بوده و تنها در صورت توافق موسسین و منحصراً در عرصه عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابعاد گوناگون ممکن خواهد شد. ماهیت این افطاری ممنوع بوده!!! خخخ

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست