به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام احمد سالک شنبه شب در جمع مردم شهر زواره اظهار داشت: مردم در انتخابات ریاست ‌جمهوری و شوراهای شهر و ورستا با حضور حداکثری شرکت کنند و شخصی را انتخاب کنند‌ که ولایت‌پذیر باشد و روحیه سازش با استکبار نداشته باشد، فردی باشد که نگوید سیاست ما از دیانت جداست.

وی با تأکید بر اینکه باید جلوی نفوذ در ایران گرفته شده و نفوذ قیچی شود به قراردادهای ننگینی که در دولت امضا شده اشاره کرد و افزود: قراردادهایی ننگین همانند قراردادهای نفتی و موشکی از جمله قرارداد FATF را داشته‌ایم که اگر مقام معظم رهبری و مجلس شورای اسلامی از آن جلوگیری نمی‌کردند مسأله اقتصاد کشور فلج شده بود. 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در قضیه برجام وزیر امور خارجه به مقام معظم رهبری گفت که نتوانستیم خطوط قرمز ترسیم شده توسط رهبر معظم انقلاب را رعایت کنیم؛ متأسفانه مسؤولان کشور همه قضایا و مشکلات اقتصادی، بانکی و تحریم‌ها را به برجام ربط دادند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قرارداد فرهنگی 2030 که به امضا رسید به صورت محرمانه بوده و از  سال قبل در کتاب‌های دانش‌آموزان اجرا شد و اگر رهبری جلوی آن را نمی‌گرفتند فرهنگ کشور را نابود می‌کردند، 2030 قراردادی بود که آزادی جنسیتی و مشکلات اخلاقی در کشور به وجود می‌آورد.

سالک در پایان مطرح کرد: پرونده یکی از نزدیکان رئیس‌ جمهور که مشکل مالی داشت و مدرک دکتری او هم مشکل داشت توسط کمیسیون‌های مجلس مورد بررسی قرار گرفت و 40 نفر از نمایندگان نامه نوشتند به رئیس ‌جمهور که این مسأله وجود دارد ولی رئیس جمهور اقدامی انجام نداد و همچنان مدرکش در کمیسیون آموزش مجلس مورد بحث و بررسی است.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست