عکس های منتشر شده از مرتضوی نیز نشان می دهد که وی در لابه لای جمعیت مردم حضور دارد و به عنوان یکی از همراهان حجت‌الاسلام رئیسی در این سفر در اطراف ایشان مشاهده نمی شود.
ماجرای حضور مرتضوی در سخنرانی دکتر رئیسی در یزد چه بود؟به گزارش رویش نیوز به نقل از
جهان نيوز: با استقبال پرشکوه مردم یزد از حضور حجت‌الاسلام رئیسی در این شهر موج آفرینی سفرهای شهرستانی این کاندیدای ارزشی و انقلابی وارد فاز جدیدی شده است.

رئیسی که توانسته طی مدت کوتاهی در سطح کشور نظرها را به سمت خود معطوف کند از سوی دیگر سبب نگرانی رسانه های ضدانقلاب بابت شکست دولت روحانی نیز شده است.

به همین دلیل مشاهده می شود که روند تخریبی و شایعه سازی ناجوانمردانه درباره تولیت آستان قدس در چند روز اخیر افزایش چشمگیری پیدا کرده است.

در این میان ایجاد شایعه و به خصوص حاشیه سازی برای حجت‌الاسلام رئیسی و یا حتی ستاد انتخاباتی وی به صورت ویژه در دستور کار رقبای انتخاباتی و ضد انقلاب به صورت توهما قرار گرفته است.

اما پس از حضور حجت‌الاسلام رییسی در یکی از مسجد بزرگ یزد برای سخنرانی انتخاباتی، عکس‌های سعید مرتضوی که در این مراسم حضور داشت در فضای مجازی منتشر و سپس حاشیه ساز شد.

در این میان رسانه های ضد انقلاب و حتی برخی رسانه های معلوم الحال داخلی تلاش کردند حضور سعید مرتضوی در محل سخنرانی حجت‌الاسلام رئیسی را نشانه پیوند نزدیک وی با ستاد انتخاباتی ایشان تبلیغ کرده و از این طریق موج جدیدی از تخریب را علیه ایشان راه بیاندازند.

این در حالیست که سعید مرتضوی که اصالتا یزدی می باشد از چندی قبل دراین شهر ساکن شده و تنها به عنوان یک شهروند معمولی در این مراسم حضور پیدا کرده است.

در همین حال، عکس های منتشر شده از مرتضوی نیز نشان می دهد که وی در لابه لای جمعیت مردم حضور دارد و به عنوان یکی از همراهان حجت‌الاسلام رئیسی در این سفر در اطراف ایشان مشاهده نمی شود.

این در حالیست که بررسی سوابق سیاسی آقای رئیسی و مرتضوی در طول چند سال اخیر نیز نشان می دهد که رویکردهای سیاسی این دو با یکدیگر متفاوت بوده و در مواردی کاملا در مقابل هم قرار دارد و همسو نیست.

در همین راستا روابط عمومی ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رییسی نیز با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تشکر از استقبال گرم و باشکوه مردم استانهای خراسان جنوبی و یزد اعلام کرد: دکتر رییسی پس از حضور و سخنرانی در جمع مردم بیرجند با خودروی شخصی از مسیر طبس به شهر یزد وارد شدند و در این سفر هیچ فرد یا شخصیت خاصی وی را همراهی نکرده است.

این اطلاعیه با تقبیح شایعه‌سازی‌های سخیف برخی رسانه‌ها و کانال‌های معلوم الحال افزوده است: سفرهای حجت الاسلام رییسی به مناطق مختلف کشور با دعوت اقشار مختلف مردم و علما صورت می‌گیرد و ارتباطی با افراد و جریان‌های سیاسی خاص ندارد.

چهره‌های مختلف سیاسی نیز در این سفرها ممکن است به اختیار خود در مراسمات سخنرانی دکتر رییسی حضور یابند که این امر  لزوما به معنای تطابق دیدگاه آنان نیست.

این اطلاعیه همچنین در پایان تصریح می کند: گفتنی است برخی رسانه‌های خاص که از استقبال کم نظیر مردم در نخستین سفر استانی حجت الاسلام رئیسی شوکه شده اند، با انتشار شایعات و منتسب کردن بدخی چهره‌های خاص به این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، درصدد حاشیه تراشی برآمده اند."
 

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست