روند رسیدن به لیست نهایی برای انتخابات شورای شهر آغاز شده است.

🔸 حجت‌الاسلام عزتی، سخنگوی قرارگاه انتخاباتی نجبا در گفت‌وگو با کانال نجبا در خصوص آخرین اقدامات این قرارگاه برای انتخابات شورای شهر گفت:

فعالیت‌ها در دوفاز در حال پی‌گیری است. یک فاز جلسات تبیینی طرح است، که برای آشنایی مؤثرین فرهنگی سیاسی شهر و همچنین محلات اصفهان در حال برگزاری است و دوستان در حال تبیین اساسنامه و چرایی شکل‌گیری این قرارگاه و توضیح روند کار هستند.

در فاز دیگر، فرایند تهیه‌ی لیست انتخاباتی شورای شهر با مشورت‌گیری از مردم و نخبگان شروع شده و کارگروه‌های بررسی سوابق و شایستگی نامزدهای ثبت‌نامی تشکیل شده است. در همین راستا امروز عصر از ساعت 6 تا ساعاتی پس از اذان مغرب و عشا کارگروه‌های بررسی صلاحیت‌ها در ابتدای خیابان علامه امینی غربی، پلاک 17 حضور دارند و افراد می‌توانند با حضور در این دفتر، نظرات مشورتی خود پیرامون کاندیداها را به صورت مکتوب و یا شفاهی در اختیار این افراد قرار دهند.

در پایان این مرحله لیست نهایی شورای شهر معرفی خواهد شد که تاریخ پیش‌بینی شده برای آن 5 اردیبهشت است.

🔸 سخنگوی قرارگاه انتخاباتی نجبا در خصوص انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس و نحوه‌ی حضور این قرارگاه در این انتخابات نیز گفت: "در خصوص انتخابات مجلس نیز، این قرارگاه ورود پیدا کرده و جلساتی را با کاندیداهای شاخص حاضر در این رقابت داشته است و إن‌شاءالله گزینه‌ی نهایی خود را بعد از بررسی همه‌ی جوانب خدمت مردم انقلابی اصفهان معرفی خواهد کرد."

🔸 حجت‌الاسلام عزتی در خصوص آخرین وضعیت وحدت با دیگر گروه‌ها گفت: " شرایط به همان نحوی است که در مصاحبه‌ی قبل عرض شد و مواضع ما نیز همان مواضع سابق است."

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست