با حکم استاندار اصفهان،ستاد انتخابات استان به طور رسمی آغاز بکار کرد.
 
به گزارش رویش نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان، با حکم رسول زرگرپور استاندار اصفهان ، سید رضا عقدایی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان برای برگزاری باشکوه انتخابات دوازدهمین دوره ی ریاست جمهوری و پنجمین دوره ی وشوراهای اسلامی شهر و روستا و نیز اولین میان دوره ای دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی منصوب شد.
استاندار اصفهان فراهم سازی همه ی تمهیدات لازم و ضروری برای برگزاری انتخاباتی در شأن و تراز ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی و انتخاباتی که در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر مُر قانون و در فضایی امن و توأم با نشاط و آرامش باشد را خواستار شد.
استاندار اصفهان از رئیس ستاد انتخابات استان خواست که با هماهنگی وی و با استفاده از همه ی ظرفیت ها و امکانات با تلاش و کوشش نسبت به این وظیفه ی مهم اهتمام ورزد.
وی تشکیل و راه اندازی ستاد انتخابات استان با حضور کلیه ی اعضا را امری ضروری و مورد تاکید خواند.
استاندار اصفهان از کلیه ی معاونین، مدیران کل و روسای سازمان های وابسته، فرمانداران و بخشداران خواست نهایت همکاری را بعمل آوردند و ضمن آنکه کلیه ی دستگاه های اجرایی استان نیز براساس ماده ۲۱ قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده ی ۶۷ مکرر ۱ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران و ماده ۱۱ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت و همکاری لازم را در برگزاری هرچه بهتر انتخابات پیشرو داشته باشند.
وی در پایان اظهار امیدواری نمود که در پرتو عنایت حضرت حق تعالی و رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید، شاهد برگزاری انتخاباتی با شکوه و قانونی با مشارکت حداکثری ملت انقلابی و مومن و در راستای تقویت هرچه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست