رویش نیوز- سرویس سینما و رسانه؛ جشنواره فجر سر انجام و پس از برخی دعواها با پا در میانی استانداری در اصفهان با 16 فیلم اکران می شود. جشنواره ای که تا لحظات آخر قرار بود با 8 فیلم و یک سینما برگزار شود اما در لحظات آخر با کمک استاندار فیلم ها به 16 عدد افزایش یافت تا جشنواره فجر با شور و حال مناسب تر و کمیت بهتری در اصفهان برگزار شود.

 اما این برگزاری فوریتی جشنواره در اصفهان باعث نقص هایی هم شده است. در حالی که سال گذشته بلیط فروشی جشنواره فجر به صورت مکانیزه و اینترنتی انجام می شد اما امسال شاهد این موضوع هستیم که بلیط فروشی به ماقبل تاریخ سقوط کرده و برای تهیه بلیط فیلم های جشنواره باید حضوراً به سینماها مراجعه کرد. اتفاقی که با توجه به حضور برخی فیلم های پر مخاطب باعث شلوغی درب سینماها، در صف ایستادن و برخی مشکلات دیگر می شود. این امر درحالی اتفاق می افتد که سینماهای ساحل و فلسطین که میزبان جشنواره فجر امسال هستند زیرساخت فروش بلیط اینترنتی را دارا بوده و در طول سال به این روش هم به مشتریان خود خدمات ارائه می دادند. به همین خاطر است که کج سلیقگی در بلیط فروشی حضوری در جشنواره اذیت کننده تر است.

چه کسی است که نداند بلیط فروشی اینترنتی چه مزایایی بر بلیط فروشی دستی دارد. انتخاب صندلی، داشتن بلیط در هنگام مراجعت به سینما، عدم ایجاد شلوغی و صف و ... در جلوی درب سینما و ... اتفاقاتی است که در بلیط فروشی اینترنتی به هیچ وجه اتفاق نمی افتد. حال باید دید آیا مسئولان برگزاری این جشنواره در اصفهان به این فکر خواهند افتاد که برای فیلم های پر مخاطبی چون خوب، بد، جلف و ماجرای نیم روز حداقل اقدام به فروش اینترنتی کنند یا خیر.

افزودن نظر

captcha