اصفهان با 16 فیلم به اسقبال فجر می رود.

به گزارش رویش نیوز، معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان در گفتگو با ایمنا از افزایش دو برابری فیلم های آمادۀ اکران در اصفهان خبر داد و گفت: خوشبختانه با افزوده شدن سینما فلسطین، قادر به اکران 8 فیلم دیگر در این سینما هستیم.

پرویز طاهری تصریح کرد: جای آن است که از شخص استاندار به خاطر کمکی که برای حل مشکل پیش آمده انجام دادند تشکر کنم. در واقع هدف ادارۀ ارشاد از ابتدا این بود که به دور از حاشیه، همه با هم دست به دست هم بدهیم تا با برگزاری جشنواره، به بهترین شکل ممکن، مردم را خوشحال کنیم و خوشحالم که با همت همۀ عزیزانی که دغدغۀ این امر را داشتند توانستیم با اکران 16 فیلم به استقبال جشنواره در اصفهان برویم.

وی اضافه کرد: فیلم‌های سارا و آیدا، یادم تو را فراموش، ماجرای نیم روز، ماه گرفتگی، اسرافیل، بن بست وثوق، چراغ های ناتمام و فصل نرگس از سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در سینما ساحل و در سانس‌های 17، 19 و 21 اکران می‌شوند.

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به فیلم‌های قابل اکران در سینما فلسطین گفت: انزوا،  یک روز به‌خصوص، خانه دیگری، آزادی به قید شرط، کمدی انسان،  دعوت نامه، دریاچه ماه و  خوب بد جلف از جمله فیلم‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر است که در سینما فلسطین و در سانس‌های 17، 19 و 21 اکران می‌شوند.

گفتنی است، اکران فیلم های جشنوارۀ فجر در اصفهان از 14 بهمن ماه، در سینما ساحل و فلسطین آغاز می شود.

افزودن نظر

captcha