رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان اصفهان از انتخاب اعضای هیأت نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در استان و شهرستان اصفهان و هیأت نظارت بر انتخابات اولین میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش رویش نیوز مرتضی طبیبی اظهار کرد: اعضای هیأت نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در استان و شهرستان اصفهان و هیأت نظارت بر انتخابات اولین میان‌دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان اصفهان انتخاب شدند.

وی افزود: بر این اساس آقایان مرتضی طبیبی جبلی به عنوان رئیس هیات نظارت استان، حجت‌الاسلام عبدالجواد عبداللهی، محمدرضا اکرمی، حسن حسینعلی‌زاده خراسانی و مرتضی آرسته به عنوان اعضای هیأت نظارت بر انتخابات انتخاب شدند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان اصفهان تصریح کرد: اعضای هیأت نظارت بر اولین انتخابات میان‌دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان اصفهان نیز در روزهای آینده انتخاب خواهند شد.

به گزارش فارس، پیش از این اعضای هیأت نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای استان اصفهان نیز معرفی شده و حجت‌الاسلام احمد سالک، اکبر ترکی و حسینعلی حاجی‌دلیگانی از سوی اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان به عنوان اعضای هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در اصفهان برگزیده شدند.

منبع: فارس

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست