به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، در جلسه روز گذشته مدیرکل امور شهری استانداری اصفهان با اعضای شورای شهر بهارستان و ابلاغ نامه دادگستری در مورد اجرای احکام انفصال از خدمت شهردار بهارستان و گلپایگان، تصمیم‌گیری نهایی به جلسه صبح امروز موکول شد.

بر اساس اعلام جهانگیر هاشمی، عضو شورای شهر بهارستان تصمیم کلی در مورد شهردار گرفته و امروز نهایی شد و با مصوبه امروز شورای‌شهر، مهدی فاتحی شهردار بهارستان از سمت خود برکنار شد.

وی در این رابطه به خبرنگار فارس گفت: با مصوبه امروز شورای‌شهر و با رسیدن امضای ششم، کار تغییر شهردار بهارستان وارد فاز اجرایی شد.

هاشمی با اشاره به این که در جلسه امروز شورای شهر بهارستان تعدادی از اعضای شورا حضور پیدا نکردند، بیان داشت: با وجود غیبت سه تن از اعضای شورا جلسه شورای اسلامی شهر صبح امروز با حضور 6 نفر از اعضا به طور رسمی برگزار شد.

وی درباره آخرین تصمیم‌گیری درباره شهردار بهارستان بیان داشت: با توجه به این که امروز تعدادی از اعضا شورا در جلسه نیامدند و البته با وجود رأی اکثریت شورا برای عزل شهردار، شهردار بهارستان عزل و سرپرست جدید به مراجع مربوط معرفی شد.

عضو شورای اسلامی شهر بهارستان با بیان این که تمام موارد انجام گرفته در جلسه شورا طبق قوانین و ابلاغیه‌های قانونی انجام شده است، گفت: با توجه به نامه دادگستری که طبق آن به شهردار بهارستان یک سال منع اشتغال داده شده است و باید در فرصت 10 روز نیز انجام شود؛ این فرصت دیشب تمام شد و اعضای شورای اسلامی شهر تصمیم به عزل شهردار گرفتند.

به گزارش فارس، در این مصوبه فرزین زالی به عنوان سرپرست موقت شهرداری بهارستان برای طی مراحل قانونی معرفی شده است. البته اختلاف نظر بین اعضای شورای شهر باعث شده تا هنوز مراحل اداری به صورت کامل به انجام نرسد.

با توجه به این روند قانونی، به زودی باید منتظر چنین نشستی در گلپایگان برای روشن شدن وضعیت شهردار این شهر نیز بود.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست