به گزارش رویش نیوز به نقل از "ورزش سه"، روز گذشته با انجام سه دیدار مرحله یک چهارم نهایی تکلیف سه تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شد. با نتایج دیدارهای روز گذشته سپاهان اصفهان و نفت تهران روز 10 دی ماه برابر هم قرار خواهند گرفت و حالا تراکتور سازی تبریز باید منتظر نتیجه دیدار دو تیم گسترش فولاد و ذوب آهن باشد تا حریف مرحله بعدی خود را بشناسد.

مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، چهارشنبه 01 /95/10، ساعت 13:30، ورزشگاه بنیان دیزل.

داور: بیژن حیدری ، مهدی الوندی کمک اول، یعقوب حجتی کمک دوم، وحید صالحی داور چهارم؛ ناظر بازی: محسن قهرمانی.

 

اخطار:

 

داریوش شجاعیان(28) از گسترش فولاد

ترکیب گسترش فولاد: 

 

فرناندو خسوس، مرتضی اسدی، محسن حمیدی، داریوش شجاعیان (82 بابایی)، مگنو باتیستا،سید محسن حسینی، علیرضا نقی زاده، لوسیانو پریرا، محمدامین درویشی (78 محمدرضا خلعتبری )، مسعود ابراهیم زاده و رضا خالقی فر (60 یوسف سیدی).
سرمربی: فراز کمالوند

ترکیب ذوب آهن:

 

 

رشید مظاهری-  علی حمام (66 حجت حق وردی) ، وحید محمدزاده،  محمد نژاد مهدی،  مهران درخشان مهر،  دانیال اسماعیلی فر، مهدی مهدی پور،  مهدی رجب زاده (90 محمد ستاری)، احسان پهلوان، مرتضی تبریزی (85 جری بنگستون)  و محمدرضا حسینی.
سرمربی: مجتبی حسینی.

 

 

شرح گل ها

 

1-0(ذوب آهن)- در دقیقه 77 حرکت دانیال اسماعیلی فر از سمت راست خط دفاعی گسترش فولاد و پاس دقیق او که روی زمین به محوطه جریمه فرستاده شد، با ضربه دقیق و فنی مهدی رجب زاده همراه شد تا گل اول این دیدار به ثمر برسد.

2-0(ذوب آهن)- در دقیقه 81 تیم ذوب آهن که به تازگی به گل برتری رسیده بود توسط حرکت تکنیکی احسان پهلوان و به هم ریختگی خط دفاعی گسترش فولاد موفق به ثبت گل دوم ذوب آهن  شد. این گل با یک سرتوپ و ضربه پای چپ از داخل محوطه جریمه به دست آمد، در شرایطی که چند بازیکن گسترش مقهور حرکت تکنیکی احسان پهلوان شدند.

 

شرح نیمه اول:

 

نیمه اول دیدار دو تیم بیشتر در میانه میدان در جریان بود و هر دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند. البته در این نیمه به دلیل احتیاط دو تیم برای گل نخوردن شاهد صحنه های خطرناک زیادی نبودیم تا یک بازی آرام را شاهد باشیم. تیم ذوب آهن که در دیدارهای گذشته انسجام خوبی در خط دفاعی خود نشان داده بود، در این نیمه هم به نمایش بی نقص خود در این نقطه ادامه داد و سعی داشت تا با نفوذ از کناره ها روی دروازه میهمان خود خطرساز شود، اما تجمع بازیکنان خط دفاعی گسترش با چند بازیکن در کناره ها مانع از ایجاد حملات خطرناک شد؛ البته آن ها در دو صحنه به محوطه جریمه گسترش فولاد نفوذ کردند که بی دقتی رجب زاده مانع از گلزنی سبزپوشان شد. در مقابل تیم گسترش فولاد بیشتر دل به استفاده از سرعت بازیکنان خود و ارسال های بلند از زمین خود به یک سوم دفاعی ذوب آهن داشت تا آنجا با استفاده از حرکات تکنیکی بازیکنانی مثل داریوش شجاعیان به عمق خط دفاعی ذوب آهن نفوذ کند، که البته مدافعین ذوب آهن و رشید مظاهری این اجازه را به مهاجمین حریف ندادند. در نهایت این نیمه با نتیجه بدون گل به پایان رسید که نتیجه عادلانه ای برای هر دو تیم به شمار می رفت.

دقایق حساس

دقیقه 1: سانتر بازیکنان ذوب اهن با ضربه مهدی رجب زاده همراه شد که ده خسوس با واکنش خود مانع از گلزنی سبزپوشان شد.

دقیقه 10: باز هم بازیکنان ذوب آهن با یک پاس زمین رجب زاده را در موقعیت گلزنی قرار دادند ولی ضربه این بازیکن با بی دقتی به توپ زده شد و با فاصله از بالای دروزاه به بیرون رفت.

دقیقه 40: روی یک پاس مورب به محوطه جریمه داریوش شجاعیان بلافاصله پس از کنترل توپ با پای راست به توپ ضربه زد که توپ با اختلاف یک متری از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 42: ارسال زمانی و ضربه سر خالقی فر به شکل خطرناکی از بالای دروازه رشید مظاهری راهی بیرون شد.

دقیقه 52: ضربه بازیکن تیم ذوب آهن با واکنش خوب ده خسوس و مشت این گلر مواجه شد تا ذوب آهن در رسیدن به گل ناکام باشد.

دقیقه 66: حرکت تکنیکی داریوش شجاعیان و ضربه او به سمت دروازه با واکنش خوب رشید مظاهری روبر و شد تا این موقعیت نصفه و نیمه برای گسترش از میان برود.

دقیقه 3+90: باز هم حرکت از جناحین تیم گسترش فولاد و پاس کات بک یک موقعیت عالی را در اختیار احسان پهلوان قرار داد که ضربه این بازیکن به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

 

درحاشیه

 

* سرمای هوا باعث شده تا هواداران حاضر در ورزشگاه بنیان دیزل ایستاده بازی را تماشا کنند.

* داریوش شجاعیان در محوطه جریمه سرنگون شد که داور مسابقه این صحنه را تمارض تشخیص داد و به این بازیکن کارت زرد نشان داد.

* ذوب آهن در پی مصدومیت علی حمام دقایقی 10 نفره به کار خود ادامه می دهد.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست