به گزارش رویش نیوز بیش از یک هفته از صدور قرار انفصال از خدمت یکساله برای شهردار بهارستان می گذرد. قراری که گرچه حکم نهایی دادگاه درباره پرونده مطروحه شهردار بهارستان به حساب نمی آید و این پرونده هنوز در جریان است، اما در مقطع فعلی لازم الاجراست. در حکمی که هفته پیش در رسانه ها منتشر شده بود، استانداری اصفهان ملزم به اجرای این قرار ظرف 10 روز و ایراد گزارش به شعبه صادر کننده قرار شده بود. اما هنوز هیچ خبری در باره نحوه اجرای این حکم منتشر نشده است.

روابط عمومی فرمانداری اصفهان امروز در گفتگو با رویش نیوز بیان کرد که هنوز هیچ نامه ای در این خصوص از طرف استاندار به فرمانداری اصفهان ارجاع نشده است. محمدرضا کمالی، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها نیز امروز در پاسخ به این سوال که آیا استاندار ابلاغیه دستگاه قضاییه را به شما ارجاع داده است تا دیگر مراحل را انجام دهید، به این جواب بسنده کرد: "ما طبق قانون رفتار کرده و خواهیم کرد." کمالی پس از این به بهانه ی اینکه در جاده هستم، تلفن را قطع و پس از آن نیز دیگر پاسخ گو نبود.

شنیده های خبرنگار رویش نیوز حاکی از آن است که استاندار اصفهان نامه دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان اصفهان را برای طی مراحل بعدی به کمالی ارجاع داده است، اما اینکه کمالی چگونه این نامه را به شورای شهر بهارستان ارسال کرده و چه دستوری درباره آن صادر کرده نامشخص است.

شهردار بهارستان همسر ناهید تاج الدین، نماینده محترم مردم اصفهان در مجلس است و تعلل بیش از حد استانداری در ترتیب اثر دادن به نامه ارسال شده از طرف دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان اصفهان و طفره رفتن از جواب در این خصوص باعث ایجاد شائبه هایی شده است، مانند اینکه فشار این نماینده لیست امید و همچنین دیگر اصلاح طلبان به استانداری مانع از رسیدگی صحیح به این موضوع شده است. تاج الدین نیز امروز در جواب تلفن ما گفت: از الان تا ساعت 9 شب امکان مصاحبه ندارم و در پاسخ به درخواست ما که ساعت 9 تماس بگیریم، گفت ممکن است آن موقع هم جواب ندهم! البته برای شنیدن توضیحات سرکار خانم تاج الدین مجددا با ایشان تماس خواهیم گرفت.

شنیده های رویش نیوز حاکی از آن است که حامیان شهردار در تلاش اند که قرار صادره را تغییر داده و با افزایش مبلغ وثیقه بند مربوط به انفصال از خدمت را از قرار حذف کنند و علت تعلل دستگاه های اجرایی استان نیز همین امر است. دولت روحانی سابقه مناسبی در برخورد با تخلفات نورچشمی های خود ندارد. از حقوق های نجومی که صاحبان آن ها ذخیره انقلاب شدند تا دستیار ارشد رئیس جمهور. آیا اصفهان شاهد یکی دیگر از ترفندهای دولت برای حفاظت از نزدیکان و حامیان خود خواهد بود یا اینکه این بار از این آزمون سربلند بیرون می آید؟

نظرات (3)

  1. امینی 1395/09/30 17:16

    یکی از شهروندان بهارستانی هستم الان غریب به سه ماه است که بخاطر ماده 100 و صدور قبض عوارض شهری کار ساخت و ساز منزل مسکونیم به تاخیر افتاده وام مسکنی هم که قرار بودبگیرم امتیازش رو از دست دادم شما بگید چه کسی جواب گوی این همه ضرر من و امسال من میتونه باشه

  2. بدبخت 1395/11/08 20:49

    جناب دکترزرگرپور استاندار معظم اصفهان ضمن سلام خدمت حضرتعالی باستحضار میرساند وضعیت شهرداری نایین خیلی نامطلوب است ودست کمی با شهرواری بهارستان ندارد ویه عده کارمند که همه بالب 35 سال کارکرده ودیگر توان حرف زدن ندارند درآن مشغول کارند وضمن اینکه حاضر نیستند بازنشسته شده ودست از شهرداری بردارند اقوام وخویشان خودرادرواحدهای مختلف شهرداری بکارگمارده و شهرداری را موروثی کرده اند ازحضرتعالی تقاضا داریم دستور فرمایید ضمن بازرسی به وضعیت نابسامان شهرداری نایین رسیدگی عرمایند .

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست