به گزارش رویش نیوز حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اظهار نظر محمود صادقی عضو فراکسیون امید در خصوص حقوق نمایندگان مجلس، اظهار کرد: واقعیت این است که وی  از دانشگاه حقوق می‌گیرد و کسانی که از دستگاه‌های دیگر به مجلس مأمور می‌شوند، حقوق دستگاه قبلی را می‌گیرند و این در حالی است که حقوق اساتید 12 میلیون و حقوق نماینده حدود 4 میلیون و 500 هزار تومان است.

وی افزود: اگر نماینده را به خاطر هزینه‌های دفتر و مراجعات مردمی در حد بخشدار هم حساب کنیم که البته طبق قانون برابر با یک وزیر است مبلغی را به هر نماینده می‌پردازند که وی بتواند دفاتری را برای رسیدگی به مشکلات مردمی اجاره کند و یا به افرادی که در دفتر او هستند حق‌الزحمه پرداخت شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایشان با این کار یک خودکشی سیاسی انجام داد که البته موجب اختلافاتی هم در داخل خودشان شد و نشان داد به فراکسیون امید، امیدی نیست.

حاجی‌دلیگانی اضافه کرد: به نظر می‌رسد سناریوی اشتباه و غلطی که علیه قوه قضائیه به راه انداختند و همچنین موضوع اخیر که عضو فراکسیون امید و نماینده تهران مطرح کرده؛ به این منظور است که افکار عمومی را از خطایی که در دولت فعلی رخ داده و بعضی افراد حقوق‌های آن‌چنانی دریافت کرده‌اند و مطالبه مردم و رهبر معظم انقلاب برخورد با این افراد است دور کنند.

وی تأکید کرد: می‌خواهند اذهان مردم را از آن موضوع اصلی دور کنند و البته دیدیم مطالبی هم که قبلاً ایشان علیه قوه قضائیه گفته بود، کذب بود و به نظر بنده، محمود صادقی هم در موضوع قوه قضائیه و هم ادعای اخیر باید جوابگو باشد.

افزودن نظر

captcha