نماینده مردم تهران در مجلس، گفت: آقای ظریف باید هرچه سریعتر همانند وزیر دفاع به‌صورت مکتوب از نمایندگان مجلس عذرخواهی کند.

به گزارش رویش نیوز حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو باتسنیم، با اشاره به توهین وزیر امور خارجه کشورمان به نمایندگان در صحن علنی مجلس، اظهار کرد: چندی پیش وزیر دفاع در موضوعی حرفی را درباره مجلس زدند که بعد از آن مجبور شد کتبا از نمایندگان ملت عذرخواهی کند اما متأسفانه مجدداً توهین دولتمردان تکرار شد و آقای ظریف در صحن علنی مجلس با لحن بسیار زشتی نمایندگان را مورد خطاب قرار داد.

وی با بیان اینکه اینگونه صحبت‌ها در خور یک وزیر نیست، تصریح کرد: مجلس خانه ملت است و باید شأن و منزلت آن حفظ شود. بیان این حرف‌های ناشایست از سوی رئیس دستگاه دیپلماسی کشور بی‌حرمتی به نمایندگان مردم و تضعیف جایگاه مجلس است.

این نماینده مجلس همچنین تأکید کرد: آقای ظریف باید هرچه سریعتر همانند وزیر دفاع به‌صورت مکتوب از نمایندگان مجلس عذرخواهی کند.

نظرات (1)

  1. بنده خدا 1395/07/19 08:27

    سلام البته بیش از آنکه ظریف باید شان مجلس راحفظ کندخودمجلسیان باید آنرا حفظ کنند.اتفاقی که برای برجام افتاد بدترین نوع بی حرمتی به مجلس بود.ایضا اتفاقی که درمورد قراردادهای نفتی افتاد.

افزودن نظر

captcha