جشن بزرگ ویروس خنده ویژه بیماران مبتلا به سرطان و خانواده های ایشان برگزار شد.

به گزارش رویش نیوز جُنگ شادی با عنوان ویروس خنده ویژه بیماران مبتلا به سرطان در تاریخ ۲۰ شهریور ماه در سالن همایش های کوثر برگزار شد.

 

مسئول برگزاری جشن با بیان این خبر افزود: بالغ بر ۱۸۰ خانواده تحت پوشش این مرکز در این جشن ساد و مفرح حضور داشتند که با نظر سنجی های صورت گرفته برای ایشان بسیار مفید و موثر بوده است

سعید مستاجران هدف از برگزاری این جشن را جدا شدن خانواده های درگیر سرطان از غم و ناراحتی عنوان کرد و گفت: به نظر روان شناسان و روان پزشکان عموما خانواده های بیماران مبتلا به سرطان در غم وجود این بیماری در خانواده خود هستند و این بیماری تاثیر منفی بسیار زیادی بر روحیه این خانواده گذاشته است و اگر بتوان برای لحظاتی ایشان را از این فضا دور کنیم در روحیه این عزیزان تاثیرات بسیار مفیدی گذاشته خواهد شد.

وی تصریح کرد: هدف دیگر برگزاری این جشن القای امید افزایی در شاکله این خانواده ها بود که با آیتم هایی که در جشن اجرا شد، ما را به این هدف رساند.

مستاجران در ادامه گفت: سعی بر این بود کهبیماران ساعاتی را بدون درد و همراه با شادی در کنار خانواده های خود سپری کنند و اثر این جشن تا روز های متمادی بر روحیه این عزیزان تاثیر گذار باشد که به حمد الله این نیز محقق شد.

وی گفت: شعبده بازی، موسیقی سنتی، سخنرانی دکتر امامی، اجرای استند  کمدی، اجرا زنده خواننده پاپ و برگزاری مسابقه های صحنه ای با اجرای مجریان توانمند صدا و سیما محسن دلیران و خانم حیدری و همچنین سخنرانی خطیب توانمند حجت الاسلام و المسلمین گرجی آیتم هایی بود که در جشن برگزار شد.

در حاشیه این جشن، نمایشگاهی از آثار بیماران تحت پوشش مرکز برپا شده بود که ضمن بازدید حاضران از این نمایشگاه، مسئولین غرفه ها با صحبت های شخصی دیگر هم نوعانشان را به صبر و فعالیت های متفرقه در راستای بهبود روحیه مشاوره می دادند.

مسئول جشن در پایان از همکاری شرکت صنایع غذایی نامی نو، گروه صنایع غذایی چیکا، گروه صنعتی انتخاب تشکر و تاکید کرد: حضور داوطلبان افتخاری در برگزاری این جشن قابل ستایش بود.

 

جشن آغاز تحصیلی با عنوان گل های نرگس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز طب پبشگیری و ارتقاء سلامت آلاء جشن آغاز سال تحصیلی ویژه فرزندان خانواده های تحت پوشش این مرکز در تاریخ یکم مهر ماه در سالن موسسه آموزشی ابابصیر برگزار شد.

مسئول برگزاری جشن گل های نرگس با بیان اینکه این جشن ویژه فرزندان و خانواده های تحت پوشش این مرکز بود گفت: هدف از برگزاری این جشن اجرای برنامه ای فرهنگی برای فرزندان و اهداء بسته های کمک تحصیلی به ایشان بود.

فریمان نقایی افزود: در این جشن یک ساعته که با حضور ۸۰ خانواده برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین محمدی یکی از مبلغان کودک، برنامه ای شاد و مفرح را اجرا نمود.

وی تاکید کرد: بسته های اهدا شده ویژه دو رده سنی خریداری شد و شامل دفتر نقاشی، دفتر مشق، دفتر دوخط، خودکار، مداد فشاری، پاکن، خط کش، جامدادی و دفتریادداشت بود.

 

همچنین بازارچه خیریه آلا ویژه بیماران مبتلا سرطان نیز در تاریخ 24 تا 27 شهریورماه در خیابان مرداویج جنب مسجدالمهدی برگزار  و با استقبال خوب مردم مواجه شد که تصاویر آن را در ادامه مشاهده می فرمایید:

 

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست