نامزد انتخابات آمریکا تصریح کرد هفده میلیون زن و کودک فقیر در آمریکا هستند.

به گزارش رویش نیوز به نقل از صدا و سیما، نامزد انتخابات آمریکا تصریح کرد هفده میلیون زن و کودک فقیر در آمریکا هستند.

دونالد جی ترامپ درجمع طرفدارانش در ایالت ویرجینا گفت:« فعالان در وال استریت (مرکز اقتصادی آمریکا) ده ها میلیون دلار به رقیب من (هیلاری کلینتون) پول می دهند تا در انتخابات از آن استفاده کند و این کار آنها علت دارد.

علت این امر آن است که هیلاری کلینتون نماینده گروههای دارای منافع خاص است. اما بنده می خواهم نماینده زنان و مردان فراموش شده این کشور باشم.

آنها فراموش شده اند. رقیب من دوست دارد بگوید که چند دهه برای حقوق زنان و کودکان مبارزه کرده است. اما من می خواهم بپرسم اگر اینطور است پس چرا هفده میلیون زن و کودک آمریکایی در فقر یا در استانه فقر زندگی می کنند؟ چرا او برای میلیون ها آمریکایی برنامه حمایتی کودکان را بوجود نیاورده است که به گونه ای قابل اتکاء و از نظر اقتصادی به صرفه باشند.

او سالها در این عرصه بوده و هیچ کاری انجام نداده است. به قول ضرب المثل قدیمی ، دو صد گفته چون نیم کردار نیست. در تشکیلات اقتصادی بنده، زنان شماری از عالیترین مسئولیتها را در اختیار دارند. من هزاران زن را با سوابق و پیشینه های مختلف در شرکتهایم استخدام کرده ام.»

وی در ادامه افزود:« باید با ورود مواد مخدر از مرزهای آمریکا به داخل شهرها مقابله شود. اگر بنده رئیس جمهور شوم این کار را انجام خواهد داد. تغییرات در راه است. هر تغییری با گفتگو شروع می شود. ما این گفتگوها را انجام می دهیم. صددرصد، تغییرات شروع خواهد شد. تغییرات بلافاصله شروع خواهد شد.»

افزودن نظر

captcha