رئیس امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان، سینما ساحل اصفهان را در کشور بی‌همتا دانست و گفت: نخستین کافه سینمای کشور، با نمای بی‌نظیر رودخانه زاینده‌رود و 33 پل در سینما ساحل اصفهان راه‌اندازی خواهد شد.

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، سید مصطفی حسینی ظهر امروز پس بازدید شهردار اصفهان از سینماهای ساحل و خانواده در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: سینما ساحل اصفهان پس از بازسازی به شکل چهار سالن سینمایی و یک کافه سینما قابل بهره‌برداری است.

وی با اشاره به اینکه در سقف کافه سینما چترهای حرارتی رونده برای زمستان استفاده می‌شود و در تابستان و شب‌ها نیز سقف این کافه روباز است، افزود: در این سالن 200 نفره از پردیس سینمایی ساحل، مخاطبان در حین خوردن غذا، می‌توانند فیلم‌ تماشا کنند و صدا از طریق هدفون بی سیم به مخاطبان منتقل می‌شود.

رئیس امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان تصریح کرد: کافه سینما دارای دو سانس 8:30 تا 10 و 10 تا 12 شب برای اکران فیلم است و صبح‌ها نیز برنامه‌هایی مانند نقالی، شاهنامه‌خوانی، نقد فیلم و تئاتر بر روی سن آن اجرا می‌شود.

حسینی تأکید کرد: رودخانه زاینده‌رود و 33 پل اصفهان به عنوان منظره این سالن سینمایی خواهد بود و چنین نمایی در کشور و دنیا نیز بی‌نظیر بوده و این سینما در کل کشور بی‌همتا است.

وی ادامه داد: برای طراحی نمای سینما ساحل با میراث فرهنگی اصفهان هماهنگی شده است، به‌ گونه‌ای که آجرهای مشابه 33 پل برای نمای سینما استفاده خواهد شد.

رئیس امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان در پایان در ارتباط با قیمت فیلم‌های ویژه یا سینماهای خاص در اصفهان بیان داشت: امسال در سینماهای اصفهان حتی برای فیلم فروشنده که‌ بلیت آن در تهران و شهرستان‌ها تا 12 هزار تومان افزایش قیمت داشت، شاهد افزایش قیمت نبودیم و حتی روند سالیانه افزایش قیمت بلیت نیز در اصفهان اجرا نشده است.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست