مسعود فراستی که به دلیل انتقادات بی پروا و تندش درباره آثار سینمایی به چهره ای جنجال برانگیز در میان سینمادوستان تبدیل شده، این هفته در برنامه تلویزیونی هفت سخنانی را درباره فیلم جدید کمال تبریزی یعنی «دونده زمین» مطرح کرد و آن را به مثابه دیاثت! دانست.
 

به گزارش رویش نیوز به نقل از ایمنا، این سخنان موجب شد تا کمال تبریزی هم واکنش نشان داده و برای دفاع از فیلمش مقابل دوربین فریدون جیرانی در برنامه «سی و پنج» بنشیند.
تبریزی در این برنامه ضمن پاسخ به فراستی به تحلیل و انتقاد از عملکرد سری جدید برنامه سینمایی هفت پرداخت و از مسئولان جدید تلویزیون خواست تا هرچه سریع‌تر به ایجاد تغییرات در این برنامه بپردازند.
برنامه تلویزیونی هفت که به سردبیری بهروز افخمی جمعه شب ها به روی آنتن شبکه سه می رود، توانسته مخالفان و منتقدان جدی و سرسختی برای خودش دست و پا کند. فریدون جیرانی هم که نخستین سردبیر برنامه هفت بود، گویی بیکار ننشسته و با به راه انداختن برنامه «سی و پنج» فرصتی را برای گفتن حرف های آنانی را که در مقابل سخنان و اظهارات تند مجری و منتقد برنامه هفت فرصتی برای دفاع از خود ندارند فراهم کرده است.
برنامه «سی و پنج» با حضور کمال تبریزی چهارشنبه شب با اجرای فریدون جیرانی از سامانه فیلم‌نت روی نت قرار می‌گیرد.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست