به گزارش رویش نیوز هفته گذشته بود که چند سایت خبری، خبر از برگزاری جشن کانون هلال احمر دانشگاه اصفهان دادند. این جشن که یکشنبه هفته گذشته برگزار شده بود همراه  برخی حرکات نا مناسب و برنامه های خارج از شأن دانشگاه بوده است.

در همین رابطه برای آگاهی از واکنش مسئولین دانشگاه به این اتفاق با دکتر رضایی مدیر امور فرهنگی دانشگاه اصفهان مصاحبه کوتاهی داشته ایم که در ادامه می خوانید:

دکتر رضایی در پاسخ به خبرنگار رویش نیوز پیرامون مجوز این برنامه عنوان داشت: کانون هلال احمر دانشگاه اصفهان هر ساله برنامه ای جشن مانند برگزار می کنند که منافع آن برای کودکان سرطانی است. امسال هم قرار شده بود که برنامه یکشنبه 13 مهرماه برگزار شود و مجوزهای مربوطه برای برگزاری جش اخذ شده بود. ولی قرار بر آن بود که تئاتری که قرار است در این جشن روی صحنه برود پیش از برنامه مورد بازبینی قرار گیرد. متاسفانه کانون هلال احمر این نمایش را برای بازبینی نیاوردند و اجرای تئاتر در این برنامه بدون مجوز قانونی بوده است.

وی درباره اقدامات صورت گرفته پس از برگزاری این جشن گفت: دو روز پس از اجرای این برنامه جلسه ای برای رسیدگی به مسائل مربوط به این جشن برگزار کردیم. در این جلسه کانون تئاتر دانشگاه به مدت یک ترم منع فعالیت شد و کانون هلال احمر هم تا اطلاع ثانوی لغو مجوز است و در حالت تعلیق به سر می برد.

مدیر امور فرهنگی دانشگاه درباره دانشجویان خاطی و وضعیت آن ها نیز اظهار داشت: دو دانشجویی که خلاف شئونات را بر روی صحنه انجام داده بودند هر دو به کمیته انضباطی دانشگاه معرفی شده اند. هم چنین دبیر کانون هلال احمر و کانون تئاتر نیز به کمیته انضباطی معرفی شدند تا طبق ضوابط دانشگاه با آن ها برخورد شود.

نظرات (3)

 1. هیات علمی 1394/07/19 22:44

  تا وقتی فتنه گران در راس دانشگاه بصورت غیر قانونی حضور دارند همین هست!!
  امیدوارم نمایندگان مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی از انحراف، رکود علمی و عمرانی دانشگاه اصفهان در این دو سال جلوگیری نماید

 2. دانشجو 1394/07/20 10:08

  خانه از پای بست .....
  انشاالله دولت تدبیر و امید که در راسش یک حقوقدان است ، رییس غیر قانونی این دانشگاه را که روی سنگ پای قزوین رو سپید کرده و علیرغم عدم تاییدش در شورای عالی فرهنگی همچنان میز ریاست را رها نکرده عوض کند. در ضمن از دولت تدبیر و امید برخوردهای گاز انبری {معرفی به کمیته انضباطی} بعید است.

 3. حسین 1394/07/20 22:35

  شما رویشا تکلیفتون روشن کنید بلاخره تو جغرافیای سیاسی کدوم طرف هستید

افزودن نظر

captcha
 • پربیننده‌ترین
 • مطلب دیگری نیست