رونمايي از پرتال ترويج فرهنگ استاندارد
سه شنبه 14 مهر 1394, 12:23

 

در آستانه هفته استاندارد و 22 مهر ماه روز جهانی استاندارد و در سال همدلی و همزبانی، پرتال ترويج فرهنگ استاندارد در اداره كل استاندارد استان اصفهان افتتاح گرديد .

به گزارش رویش نیوز به نقل از روابط عمومی اداره كل استاندارد استان اصفهان : پرتال ترويج فرهنگ استاندارد به آدرس  tarvijstandard.ir داراي محتواي متنوع و جذاب در زمينه استاندارد بوده و براي اولين بار به صورت متمركز محتواي مالتي مديا با موضوع استاندارد را در اختيار كاربران قرار مي دهد
اين پرتال شامل بخشهاي متنوعي همچون انيميشن، كليپ، پوستر، كتاب سرگرمي، نرم افزار، اندرويد، مقاله و غيره مي باشد و در قستمي از آن امكان ارسال مطلب براي درج در وب سايت توسط كاربران قرار داده شده كه به روابط عمومي ديگر استانها اجازه نشر مطالب با ذكر نام ايشان را فراهم مي آورد.
يكي ديگر از ويژگي هاي اين سايت ايجاد كانال انتشار محتوا در سايت هاي مرجع و پر بازديد مي باشد كه از آن جمله مي توان به افتتاح كانال رسمي ترويج فرهنگ استاندارد در سايت آپارات و لنزور اشاره نمود كه با استقبال ويژه اي نيز روبرو شده و به گفته مديران سايت در آينده با هدف ترويج فرهنگ استاندارد كانال هاي بيشتري در ديگر سايت هاي مرجع ايراني و خارجي ايجاد مي گردد.
شايان ذكر است اين پرتال پتانسيل تبديل شدن به سايت مرجع در زمينه ترويج فرهنگ استاندارد در سطح ملي را داشته و پايگاه و منبع مناسبي براي استفاده روابط عمومي هاي ادارت استاندارد كل كشور محسوب مي گردد.
پرتال ترويج فرهنگ استاندارد در آغاز به كار خود اقدام به برگزاري مسابقه نقاشي با موضع استاندارد ويژه دانش آموزان مقطع ابتدايي نموده و علاقه مندان تا پايان مهرماه سال جاري فرصت دارند تا در اين مسابقه شركت و از جوايز ارزنده آن بهره مند گردند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.