گزارش آماری از تاخیرات پروازی
جمعه 01 خرداد 1394, 17:47

 

آخرین آمارها از تاخیر پروازهای هوایی نشان می دهد بیشترین تاخیر برای شرکت هواپیمایی آسمان با میانگین ۷۵ دقیقه تاخیر برای هر پرواز در اسفند سال گذشته به ثبت رسیده است.

به گزارش رویش نیوز به نقل از مهر، آمار تاخیرات پروازی در اسفندماه سال گذشته در فرودگاه مهرآباد نشان می‌دهد که شرکت هواپیمایی آسمان با ۵۹۲ پرواز بیشترین تاخیر را در این ماه داشته به طوری که در هرپرواز به طور میانگین ۷۵ دقیقه تاخیر به ثبت رسیده است و پس از این شرکت هواپیمایی، ایرلاین معراج دومین رکود تاخیرهای پروازی را به خود اختصاص داده است.

براساس آخرین آمارها، شرکت هواپیمایی معراج با ۱۱۹ پرواز در اسفند سال گذشته میانگین ۱۴ دقیقه تاخیر در هر پرواز را به ثبت رسانده است. شرکت هواپیمایی آتا هم در این ماه ۴۴۴ پرواز از فرودگاه مهرآباد انجام داد که میانگین تاخیر پروازی این شرکت ۳۹ دقیقه بود.

همچنین ایران ایر با انجام ۶۰۸ پرواز در اسفند سال گذشته با تاخیر میانگین ۶۵ دقیقه ای برای هر پرواز روبرو بود و شرکت هواپیمایی اترک ۷۶ پرواز در فرودگاه مهرآباد انجام داد که از این تعداد ۵۳ پرواز با تاخیر اجام شد و میانگین تاخیر در هرپرواز ۵۱ دقیقه بود.

شرکت هواپیمایی ایرتور هم در اسفند سال گذشته ۱۳۴ پرواز انجام داد که از این تعداد پرواز ۹۳ پرواز با تاخیر انجام گرفت بطوریکه میانگین تاخیر هر پرواز این شرکت ۶۵ دقیقه بوده است ضمن آنکه شرکت هواپیمایی ماهان در فرودگاه مهرآباد ۷۳۱ پرواز انجام داد که ۳۹۳ پرواز این شرکت با تاخیر انجام شد و میانگین تاخیر هر پرواز ۳۱ دقیقه را به ثبت رساند.

براساس این گزارش، شرکت هواپیمایی پویا ایر با انجام ۴۱ پرواز در اسفند ۹۳، ۹ پرواز تاخیری داشت که میانگین تاخیر هر پرواز این ایرلاین ۲۱ دقیقه بود. همچنین شرکت هواپیمایی تابان با ۱۷۰ پرواز در مدت مورد مطالعه ۸۴ پروازتاخیری داشت که میانگین تاخیر هر پرواز به ۵۱ دقیقه رسید.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.